Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niespełnione potrzeby seksualne.


jestemprzegrany

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać

 

Mój problem jest niczym w porównaniu do innych na tej stronie, jednak jest on długofalowy i ciągle narasta. Wcześniej miał nawet pozytywne skutki, ciągła praca, zajmowanie myśli, pomoc innym. Teraz problem jest nie do zniesienia, żadne zamienniki nie pomagają, pomogą. Mam dwadzieściakilka lat od około 5 lat mogę znaleźć partnerki. Jestem heteroseksualny. Wszystkie kobiety, które spotykam i mnie interesują mieszkają zbyt daleko by widywać się codziennie.

Wiem, że szukanie partnerki powinno być dla mnie priorytetem numer 1.

Jednak nie mogę sobie pozwolić aby przestać pracować(W pracy nie spotkam wolnych kobiet i jest ich niewiele). Moja sytuacja jest patowa.

Uważam, że wyczerpałem wszelkie możliwośći szukania poprzez internet w mojej okolicy. Jeśli jednak macie jakieś propozycje dotyczace dotyczące internetu to poproszę.

Aktualnie zmiana miejsca zamieszkania nie jest możliwa. Miejsce zamieszkania według mnie to główny problem, małomiasteczkowy klimat wszystko utrudnia. Co do mojej osoby wystarczy napisać, jestem ok to trafne określenie.

Dziś po południu jestem umówiony z moją jedyną szansą na którą trafiłem przypadkiem.

 

Pozdrawiam życzę zdrowia i szczęśliwego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że szukanie partnerki powinno być dla mnie priorytetem numer 1.

 

A dlaczego?

 

 

Jednak nie mogę sobie pozwolić aby przestać pracować(W pracy nie spotkam wolnych kobiet i jest ich niewiele). Moja sytuacja jest patowa.

 

Patowa to by była jakbyś miał 60 lat, żadnej chętnej kandydatki z wystarczająco dobrego rodu (i w ogóle żadnej), a Twoje królestwo potrzebowałoby potomka. ;)

 

Dziś po południu jestem umówiony z moją jedyną szansą na którą trafiłem przypadkiem.

 

I jak było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kobiety, które spotykam i mnie interesują mieszkają zbyt daleko by widywać się codziennie.

A nie możesz się spotykać rzadziej, ale przynajmniej z kimś, kto Cię interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×