Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam :)


Mirabelka87

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jestem na tym forum nowa, chciałabym powiedzieć cześć wszystkim emocjonalnie odbiegającym od normy :P sama (od wczoraj) jestem pacjentką wiadomego specjalisty, i powiem szczerze że mi ulżyło kiedy tylko podjęłam decyzję o leczeniu. Jak się okazało, prawdopodobnie mam nerwicę lękową. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabelka87, witaj wśród innych "odbiegających ( nie tylko ) emocjonalnie od normy" :mrgreen: Trafiłaś we właściwie miejsce :P

Mam nadzieję, że się tu jakoś odnajdziesz, aczkolwiek oby to był Twój tymczasowy przystanek :!: Możesz napisać, co przepisał Ci psychiatra ?

Od jak dawna męczysz się z objawami nerwicy ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie, nie miałam dostępu do internetu przez jakiś czas. Byłam wczoraj u innego lekarza i okazało się że mam zaburzenia adaptacyjne. Trochę mi ta diagnoza nie pasuje, bo owszem, miałam w życiu mnóstwo skrajnie stresujących sytuacji, ale praktycznie od dzieciństwa byłam jakaś taka nerwowa, lękliwa, bałam się dziwnych rzeczy. Zapisał mi lekarz Asertin 100, biorę od ponad miesiąca i jest jakby lepiej :) pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabelka87, początkowe diagnozy brałabym z przymrużeniem oka, bo postawić prawidłową diagnozę po godzinie spotkania (przy sprzyjających okolicznościach), jest bardzo trudno. A niektóre objawy są podobne w wielu dolegliwościach. Także moja rada - nie przywiązuj się do diagnozy, myśląc: mam to i to. Nie ważne jak to się nazywa, ważne że czujesz się lepiej.

A czy oprócz psychiatry rozważałaś też psychologa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale nie pisz wiadomego specjalisty bo to brzmi jakby to byl obciach. W Pl badania wskazuja ze depresje i nerwice sa na drugim miejscu, trzeba obalic mity ze do psychiatrow chodza ludzie swirowaci czy jakos mega odbiegajacy emocjonalnie. Lepiej byc wrazliwa plaksa niz niewrazliwym skurwi... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×