Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dozorczyni


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem.

otóż łazi za mną dozorczyni bloku, jak wychodze z mieszkania ona akurat myje moje pietro, ide do domu widze ją

wszedzie ją spotykam.

wkurzyłam sie dziś i napadłam na nią z pretensjami żeby dała mi spokój a ona wezwała policje !!!

policja chciała mnie zawiesc do psychiatryka ale udało mi sie ich przekonac ze to nie ja jestem winna tylko ona

jak mam teraz reagowac jak ja spotkam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie drwin nie urzondzam, jakby ktoś za mną chodził to najpierw bym się poskarżył lekarzowi zamiast policji

chyba, że jakaś hot laska to bym wzioł i wydupcył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, W innym wątku upomniano Cię z uwagi na Twój styl wypowiedzi, w tym wulgaryzmy. Widzę, że upomnienia nie wywierają na Tobie wrażenia. Są fora w necie, gdzie żarty wiodą prym. Może poszukaj sobie takiego miejsca na stałe? Twoje zachowanie nawet nie jest śmieszne. hobbyturysta, Ty też próbujesz naśladować kolegę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki cel by miała dozorczyni w chodzeniu za Tobą?

Żaden.

Myślę, że wiele innych osób również widzi ją na co dzień, ale nie interpretuje tego w taki sposób jak Ty, Asiu.

Powinnaś to zignorować, bo myślę, że dozorczyni zupełnie się Tobą nie interesuje, a "napadanie na nią" może się skończyć, jak widzisz kiepsko.

 

 

Også: widzę, że nie ma miejsca na forum, które by się zachowało od forumowych śmieszków. Poważnie - bądźcie sobie forumowymi śmieszkami, lecz ograniczcie pole swojego działania do paru działów do tego odpowiednich, a w reszcie piszcie z powagą i nie zrażajcie ludzi do forum, czy nawet szukania pomocy (niezachęcającym jest, gdy prosisz o pomoc, a napotykasz falę trollstwa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×