Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wezwanie na komisję Zus- zasiłek chorobowy


muszysko

Rekomendowane odpowiedzi

Szpilka83, może to zabrzmi głupio ale dobrze że się nie wyśpisz i będziesz zdenerwowana.Na komisję w sprawie rehabilitacyjnego nawet nie miałam podniesionego pulsu.Czułam że za dobrze wyglądam, wyspana i spokojna.Leki robiły swoje.Raczej zastanawiałam się czy zaraz mnie kobieta nie wyśmieje że taka spokojna a wymyśla problemy.

Detektyw ma rację, odpowiadaj na pytania i będzie dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam tylko napisać, że na szczęście wszystko poszło dobrze. Tym razem trafiłam na kobietę, zadawała mi podobne pytania jak podczas pierwszej wizyty i na koniec stwierdziła, że zwolnienie uznaje za zasadne.

To naprawdę nie było zamierzone (zarówno podczas pierwszej jak i drugiej wizyty), ale jak zapytała o powód zwolnienia i zaczęłam mówić o pracy to miałam łzy w oczach, głos mi się trząsł, zaczęłam się zacinać - chyba od razu po czymś takim widać, że nie jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że powrót do pracy. Tzn nie dokładnie do tej samej, ale do innego oddziału. Inni ludzie, inne kierownictwo - zobaczymy. Stwierdziłam, że w tym momencie nie mam nic do stracenia. Wątpię, żebym dostała świadczenie rehabilitacyjne (koleżanka, która leczy się psychiatrycznie od wielu lat i jest sporo starsza ode mnie, nie dostała), poza tym jestem jeszcze młoda, więc chciałam poszukać innej pracy a z tej się zwolnić. A może w tym drugim oddziale będzie inaczej? Jeśli nie spróbuję to się nie dowiem, a zwolnić się mogę zawsze. A tak może przetrwam te najbardziej martwe miesiące, kiedy najtrudniej coś znaleźć. Zobaczymy, mam nadzieję, że będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×