Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica i problem z erekcją?


kamionek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nerwica może być przyczyną problemów z erekcją? Jest to takie błędne koło, bardzo mi się chce a nie mogę. A i przez to, że nie mogę popadam w jeszcze większą frustrację ;/

Czy ktoś miał podobny problem, jak sobie z tym radzić? Dodam, że mam 36 lat - a więc powinienem być w sile wieku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś takie opracowania z których wynika że w pewnym wieku spory odsetek panów ma lub będzie miało problem z erekcja. Na szczęście z pomocą przychodzi farmakologia. Jeżeli nie możesz stosować sildenafil-u, to są przecież inne środki jak chociażby Goman czy Permen. Permenu wprawdzie nie stosowałem, ale Goman tak i powiem Ci, że efekt jest naprawdę dobry. Erekcja jest mocniejsza, trwa dłużej. No i jest to środek którego składniki są pochodzenia naturalnego. Przebadany jest chocażby przez państwową inspekcję sanitarną - jest więc bezpieczny dla zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim swoje problemy powinieneś zgłosić do odpowiedniego specjalisty.Wątpię, żeby tu na forum ktoś taki się znalazł;/.Jedyne co mogę zrobić to polecić Ci specjalistów z kliniki Psychomedic.pl w Warszawie. Warto zadzwonić, zapytać się o szczegóły, doradzą Ci i dobiorą specjalistę. 22 299 11 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś takie opracowania z których wynika że w pewnym wieku spory odsetek panów ma lub będzie miało problem z erekcja. Na szczęście z pomocą przychodzi farmakologia. Jeżeli nie możesz stosować sildenafil-u, to są przecież inne środki jak chociażby Goman czy Permen. Permenu wprawdzie nie stosowałem, ale Goman tak i powiem Ci, że efekt jest naprawdę dobry. Erekcja jest mocniejsza, trwa dłużej. No i jest to środek którego składniki są pochodzenia naturalnego. Przebadany jest chocażby przez państwową inspekcję sanitarną - jest więc bezpieczny dla zdrowia.

 

Hmm. A czy można go kupić w aptece?

 

 

przede wszystkim swoje problemy powinieneś zgłosić do odpowiedniego specjalisty.Wątpię, żeby tu na forum ktoś taki się znalazł;/.Jedyne co mogę zrobić to polecić Ci specjalistów z kliniki Psychomedic.pl w Warszawie. Warto zadzwonić, zapytać się o szczegóły, doradzą Ci i dobiorą specjalistę. 22 299 11 22

 

Wiesz, tu na forum jestem anonimowy, dlatego zapytałem. Dzięki za namiar - w ostateczności trzeba będzie tak zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w aptece są dostępne. Musisz popytać. Może akurat mają. Zamawiałem je przez internety. Sprawdź sobie w Google lub na Ceneo. Na ceneo nawet lepiej, bo tam masz listę sklepów w których to przedają. Są też opinie ludzików którzy już to stosowali. Głowa do góry. O ile kiedys był to problem to teraz większość tego typu dolegliwości można załatwić farmakologią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto co siedzi w Gomanie

---Składniki:

Fenugreek (Nasiona Kozieradki)rozwiń opis

 

 

Ginseng - siła i młodość rozwiń opis

 

 

Avena Sativa - bogactwo minerałówrozwiń opis

 

 

ekstrakt z Sarsparilla (Smilaxofficinalis)rozwiń opis

 

 

Pozostałe składniki:zwiń opis

Cynk, L-karnityna, Magnez.

, jednym słowem pic na wodę .

a wszystko ZA 179 ZŁ ZA 10 TABLETEK .

Żenada !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady. Jak już chcesz podawać info, to to nie rób tego wybiórczo. Tutaj wrzucam skład, zrobiłem zdjęcie telefonem

 

(w załączeniu tego posta)

 

Poza tym nie wprowadzaj w błąd, bo nie za 179 zł, tylko jedną tabletkę na przetestowanie można kupić za niewiele ponad 20 zł.

 

Te środki tyle kosztują. Sprawdź sobie ile sildenafil kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suplementy diety to syf, zwykłe wyrzucanie pieniędzy w błoto.

 

Jeśli masz problem z erekcją, to wypadałoby zrobić sobie podstawowe badania hormonalne i biochemiczne (testosteron całkowity, wolny, shbg, psa, prolaktyna, lipidogram). I do lekarza, a nie po jakieś suplementy diety. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś takie opracowania z których wynika że w pewnym wieku spory odsetek panów ma lub będzie miało problem z erekcja. Na szczęście z pomocą przychodzi farmakologia. Jeżeli nie możesz stosować sildenafil-u, to są przecież inne środki jak chociażby Goman czy Permen http://wiecejmeskosci.pl/permen-king-opinie-forum-cena-sklad . Permenu wprawdzie nie stosowałem, ale Goman tak i powiem Ci, że efekt jest naprawdę dobry. Erekcja jest mocniejsza, trwa dłużej. No i jest to środek którego składniki są pochodzenia naturalnego. Przebadany jest chocażby przez państwową inspekcję sanitarną - jest więc bezpieczny dla zdrowia.

 

Permenu nie stosowałeś a powinieneś, według mnie skuteczniejszy i o wiele tańszy. No i plus, że można w każdej praktycznie aptece dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×