Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dopalacze na mózg


live

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie "dopalacze" polecacie, które można nabyć w aptece lub w internecie?

Nie chodzi mi o narkotyki, ale np jakieś tabletki. Mam znajomego który od 7 lat prawie codziennie żre zaldiar (1/10-1/6działania morfiny)i jakoś żyje. To zdecydowanie dodaje mu skrzydeł i dzięki temu moze normalnie funkcjonować. Niedawno kiedy napił sie piwa (będąc pod wpływem zaldiora) to go jak sam powiedział otrzeźwiło i zmuliło (inaczej mówiąc, wprawiło w normalny stan)

Ja też chciałbym cos w tym stylu, ale słabszego, to pozwoliłoby mi bardziej sie uspołecznić. Kiedyś wierzyłem, że moge sobie sam pomóc czytając jakies książki, albo szukając pomocy na forach tego typu, ale straciłem nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam puścić bąka w stronę płomienia - dopalacz jakich mało ;).

 

Był już taki temat - jest w śmietniku i ten pewnie też trafi niebawem.

To nie miejsce na prośby o polecanie tego typu rzeczy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etylofenidat[homolog metylofenidatu stosowanego przy ADHD] w bardzo niskich dawkach [5-10mg] . Oczywiscie nie codziennie, bo sobie zrobisz kuku.

 

Do tego szerokie spektrum lekow nootropowych typu noopept czy sunifiram. Do tego kofeina, ginkgo biloba, zen szen, cynamon tez dziala jak nootrop[kumuluje sie jak zazywasz regularnie], witaminy i zdrowa dieta - ktora jest najwazniejsza. Pomocne sa tez wszelkiego rodzaju cwiczenia na glowe i myslenie, jak szachy czy inne lamiglowki/gry logiczne itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie co do zaldiara, może ktos wie cos o tym leku. Czy po mnim sen jest nienormalnie głęboki? Mieszkam w akademiku z gościem, który codziennie zre ten zaldior, ale rano, nie na noc a w nocy śpi tak, ze chodzbym nie wiem jak sie starał nie da sie go obudzić, moge drzeć sie, trąbić, a on i tak chrapie. Przeciez kazdy normalny człowiek by sie obucdził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie co do zaldiara, może ktos wie cos o tym leku.

-ja wiem .

Co Ty chcesz wiedzieć o tym leku ?

Tam jest paracetamol , jak będziesz jadł tego duzo i codziennie , to efekt może odbic sie zatruciem paracetamolowym .

Ostatnio czytałem o takim panu co codziennie po kilka tabletek tego zasuwał bardzo długi czas( brał przeciwbólowo )- (sam paracetamol , nie Zoldiar ) i juz sie nie obudził.

Około 10gramów Paracetamolu to już można używać w celach samobójczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×