Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nieszczęśliwa miłość, w jakim celu


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem napisać o rzeczy, stanie ducha który mnie ostatnio gnębi. Mianowicie poznałem wspaniałą dziewczynę. Wspaniałą zarówno pod względem fizycznym jak i z charakteru.

To co mi się w niej podoba to to, że nie marnuje życia dużo działa, fajnie angażuje się w niektóre sprawy, oczywiście na zabawę też ma czas i ogólnie wszystko spoko.

Pewnie niejedna osoba pomyślała w tym momencie ,,no to super w czym problem”. Dlatego też przechodzę do rzeczy.

Z uwagi na to, że dziewczyna ta jest właśnie tak wspaniała w mojej ocenie no niestety ale niesamowicie mnie zauroczyła. Siedzi w mojej głowie dosłownie cały czas.

Dlaczego ,,niestety” zapytacie. Niestety dlatego, że ma chłopaka. I tutaj pojawia się cały problem. Od ponad miesiąca nie mogę jej wyrzucić z głowy i też nie mogę nic zrobić. Jestem w totalnej kropce z uwagi na przegraną pozycję… :( I co teraz ? Próbować zapomnieć ? Ehh…

Jaki jest cel takich wydarzeń ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, każdy w życiu nie raz przez to przechodzi ;) Nie ma cudownej formuły na to, żeby wyjąć Ci pannę z głowy, ale zawsze możesz popatrzeć na to z innej perspektywy - ludzie rozstają się po kilkudziesięciu latach związku... to dopiero musi boleć... --> mnie to pomaga jak ostro pokłócę się ze swoim menem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest cel takich wydarzeń ? :(

Żebyś nauczył się zapominać, leczyć "rany". Bardzo przydatna rzecz w życiu, jeszcze nie raz będziesz musiał zapomnieć.

 

Nauczyć się zapominać ? To coś mi ta nauka nie idzie :( Coś mi się wydaje, że długo będę się męczył mając ją w głowie. Szczególnie, że nie mam możliwości aby np. nie widywać jej wogóle. Zreszta tak na dobrą sprawę to nie byłoby to też idealnym rozwiązaniem bo zniszczyłoby całkiem jakąkolwiek znajomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie są 2 opcje.

 

1. Spróbuj zrobić mały research. W sytuacjach w których widujecie się, rozmawiacie, postaraj się wyczuć jak poważny jest ich związek, czy jest szczęśliwa. To Ci pomoże określić co dalej, jakie ruchy powinieneś poczynić. Bo np jeśli jest z nim szczęśliwa, to musisz się przygotować na to, że możesz bardzo szybko wpaść we friendzone nawet jeśli się jej spodobasz. Jeśli jednak nie jest szczęśliwa, to spróbuj być dla niej wsparciem, pokaż jej że ją rozumiesz. Tylko pytanie na ile jesteście blisko siebie. Rozmawiacie o pierdołach czy raczej tylko o tym co macie do załatwienia? Jeśli chcesz możesz opisać obszerniej swój problem.

 

2. Daj sobie spokój. Żyj normalnie, a ją zastąpi za chwilę ktoś inny. Wiem że myślisz sobie co oni wiedzą, ona przecież jest taka zajebista. Uwierz mi, byłem tam nie raz i wiem jak jest ciężko kiedy siedzisz sobie wieczorem, słuchasz muzyki i rozmyślasz o swojej muzie. Spróbuj przejść do porządku dziennego z tym, że ją znasz, kumpluj się może nawet, ale rozglądaj się za innymi laskami. Nie rób sobie wielkiej nadziei, ale przecież nie raz się zdarzało, że gdy laska zaprzyjaźniła się z jakimś chłopakiem który w momencie poznania był wolny, a później poznał kobietę z którą zaczął się spotykać, to tą pierwszą trafiała strzała amora ;)

 

Mam nadzieję, że w miarę zrozumiałe jest to co napisałem. I pamiętaj, głowa do góry, zrób dla siebie coś fajnego, zadbaj o ciało i ducha i nie trać czasu na myślenie o niej. Jeśli ma zwrócić na Ciebie uwagę, to lepiej żebyś był wtedy w lepszej kondycji psycho-fizycznej niż teraz :D

 

Powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiacie o pierdołach czy raczej tylko o tym co macie do załatwienia?

Nie tylko o załatwieniach. Czasem np. od załatwień przechodzi się do pierdół. :)

 

tajemniczyon, a rozmawiałeś z nią kiedykolwiek na osobności?

To znaczy tak żeby się z nią specjalnie spotkać na osobności to wiadomo,że nie ale ogólnie przy jakiejś okazji tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać o rzeczy, stanie ducha który mnie ostatnio gnębi. Mianowicie poznałem wspaniałą dziewczynę. Wspaniałą zarówno pod względem fizycznym jak i z charakteru.

To co mi się w niej podoba to to, że nie marnuje życia dużo działa, fajnie angażuje się w niektóre sprawy, oczywiście na zabawę też ma czas i ogólnie wszystko spoko.

Pewnie niejedna osoba pomyślała w tym momencie ,,no to super w czym problem”. Dlatego też przechodzę do rzeczy.

Z uwagi na to, że dziewczyna ta jest właśnie tak wspaniała w mojej ocenie no niestety ale niesamowicie mnie zauroczyła. Siedzi w mojej głowie dosłownie cały czas.

Dlaczego ,,niestety” zapytacie. Niestety dlatego, że ma chłopaka. I tutaj pojawia się cały problem. Od ponad miesiąca nie mogę jej wyrzucić z głowy i też nie mogę nic zrobić. Jestem w totalnej kropce z uwagi na przegraną pozycję… :( I co teraz ? Próbować zapomnieć ? Ehh…

Jaki jest cel takich wydarzeń ? :(

hm.....no sytuacja jest raczej trudna. Zalezy w jakim stanie jes jej zwiazek z obecnym chlopakiem. Jesli jest z nim w miare szczesliwa i go kocha to nie masz szans. Lepiej wtedy siw wycofać dla własnego i jej dobra....Po co mieszać w swoim i jej zyciu.

Moze być też opcja inna. Może ona z tym facetem, tak jak wiele kobiet dzisiaj, jest dla samego bycia z kimś, dla nie bycia samemu dla bycia we wspaniałym klubiku tzw. "ludzi normalnych w związkach" a nie w byciu w klubie "dziwnych singli".

Jeśli tylko powód bycia z kimś powoduje, że jest w związku to szanse choć nieduże jakieś tam są. Wtedy jedynie musisz jej w pokrętny sposób dać do zrozumienia że potencjalnie byłbyś lepszym partnerem dla niej niż jej obecny. Rzadko sie takie przypadki zdarzają ale sie zdarzają....

Zależy też wszystko od tego co ona o tobie myśli, jaki ma do ciebie stosunek, jak cie postrzega. Jeśli zaszufladkowała Cie do tzw. "Friend zone" i jesli nie pociagasz jej fizycznie to szanse nawet jakby nie miała chłopaka są niewielkie.

Wiem co to znaczy mieć w głowie non stop obraz dziewczyny i wiem jaki to jest wirus ogarniający całe ciało. Czasem jednak lepiej dla ratowania samego siebie dać sobie spokój i trzymać sie z daleka. Dla własnego dobra. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak żeby się z nią specjalnie spotkać na osobności to wiadomo,że nie ale ogólnie przy jakiejś okazji tak.

 

To o czym my rozmawiamy, po prostu jesteś takim obłąkanym pieskiem, któremu brak właściciela. Po prostu kto Cie tylko zauroczy swoim usposobieniem, to zaraz upatrujesz w nim potencjalnego właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw ją.

Zgadzam się. Powinieneś ją zostawić - skoro są razem - to znaczy, że są szczęśliwi. Nie ma nic gorszego jak osoba, która koniecznie chce się mieszać w czyjś związek - BA! Rozbić czyjś związek.

A jeżeli jednak postanowisz ją odbić - zranisz jego uczucia - a jeżeli Wam nie wyjdzie? nieszczęśliwe będą trzy osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×