Skocz do zawartości
Nerwica.com

Janko nasza szkapa z pokładu idy


depresyjny86

Rekomendowane odpowiedzi

Janko uwazasz że to jest zabawne?Chyba sam masz jakis problem bo uczepiłeś się tematu jak rzep.Może ci jakoś pomóc?Poprowadzić albo założyc jakis wątek?

 

inez3 Miło slyszeć że wszystko ok.Nie zostawiaj nas tak zupełnie!Jasne że wesprzemy jakby co.

 

Amy Lee ludzie bywają dziwni.Jakis czas temu na gronie dziewczyna z klasy zaczeła wyciągać jakieś wielkie pretensje z czasów szkolnych a szkołę to już skończyłysmy jakis czas temu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to przepraszam Cie Tygrysko za te podejrzenia skoro sie znalazla osoba.

Jaskowa widac masz cos nie tak wiesz z czym :lol: sama masz niska samoocene i przekladasz to na mnie :lol: sama nie wiesz jak sie dowartosciowac wiec .... to chore, ale czego mozna by sie spodzieawec po Tobie hehehe :lol: wspolczucia dla rodzicow.

P.S.

a co to za dziecko w Twoim avatarze?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny post do moderacji, buhahaha widac, ze sie tego obawiasz i chcesz zeby to usuneli :lol: ale wiesz pozniej w zyciu tez tak bedzie, ze dziecko bedzie sie Ciebie wstydzic ;) i zalowac ze ma taka "dziwna mamusie".

no daj ten post tez do moderacji, widac prawda boli co? hahaha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany no powaliłeś mnie swoją inteligencją tą barwną ripostą nie no widzę ,że jesteś super kolesiem na pewno jesteś sexy przystojny dawaj fotkę będziemy mieć troszkę podniety z takiego mega ogiera jak Ty :lol: bo to, że jesteś wykształcony inteligentny i na poziomie to bije z Twoich postów :lol:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:00 pm ]

Kolejny post do moderacji, buhahaha widac, ze sie tego obawiasz i chcesz zeby to usuneli :lol: ale wiesz pozniej w zyciu tez tak bedzie, ze dziecko bedzie sie Ciebie wstydzic ;) i zalowac ze ma taka "dziwna mamusie".

no daj ten post tez do moderacji, widac prawda boli co? hahaha :lol:

no już rozumiem piszesz to z własnego doświadczenia o to chodzi, przepraszam, że dopiero teraz załapałam, janko ma problemy w relacjach z mamusią bardzo mi przykro chcesz o tym porozmawiać ???? pomożemy Ci chętnie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już rozumiem piszesz to z własnego doświadczenia o to chodzi, przepraszam, że dopiero teraz załapałam, janko ma problemy w relacjach z mamusią bardzo mi przykro chcesz o tym porozmawiać ???? pomożemy Ci chętnie :smile:

buhahaha usmialem sie :lol:

odpowiem Ci w taki oto sposob:

nie oceniaj innych swoja miara ;)

Janko zamknij ten głupi pysk,bo Twoje teksty są po prostu żałosne...

o kolego , chcialem Ci pomoc,ale jak tak sam zaczynasz to prosze bardzo:

moje teksty sa zalosne? to sobie swoje przeczytaj - moj dzien, wymienilem pare slow z kolegami, to byl niezly dzien ale myslalem, ze dluzej porozmawiam.

no prosze Cie, buhahaha, i kto tu ma zalosne teksty?

Dziewczyny nie przejmujcie się tekstami tego czegoś

tego czegos? buahahah, a Ty kim jestes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wyjeżdżam do Chorwacji Cool , więc żegnam się na 2 tygodnie Sad !

 

To fajnie, mam nadzieję, że miło spędzisz czas :) [jak wrócisz będzie miała około 3,800 postów do przeczytania :twisted: ]

 

 

A mój dzień? Byłem na rybach i nic nie złowiłem heh. No ale przynajmniej nie przesiedziałem tego czasu przed kompem. Ale tak mi się humor poprawił jak wszedłem na forum :) czemu? Bo Janko debil dostał bana. Ach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bethi ;)

Darek, rozumie, że Ci, którzy się Ciebie czepiają, czegoś Ci zazdroszczą

No pewnie,że zazdroszczą :D

Dzisiaj wieczorem humorek mam znakomity :D .Po prostu czuje się super ;)

A najlepsze jest to,że mam ten super humor bez zażycia Xanaxu lub Clona ;)

Polina napisał:

Jutro będzie lepiej!

 

Będzie.

No pewnie,że będzie!!!! ;)

<5minut póżniej>

Właśnie znalazłem dzisiejszy temat tego debila Janko o moim niby napisanym liście...

Ale i tak mam dobry humor :D taki debil nie ma prawa mi humoru zepsuć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Kurcze nie było mnie kilka dni, wchodze na forum, a tu jakiś nowy "kwas"!!! Tym razem jakiś Janko Muzykant!!!!! Kurcze nie lubie takich jazd na tym forum! Psują atmosfere! Ostatnio jakoś namnożyło się debili! Mam nadzieje, że przynajmniej na jakiś czas na forum wróci spokój.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×