Skocz do zawartości
Nerwica.com

picie wódki okiem


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

podobno tą technikę się stosuje żeby szybciej się upić bo alkohol najszybciej się wchłania przez błony śluzowe.bywały też przypadki picia wódki odbytnicą lub pochwą.jednak to prowadziło do poparzeń,utraty wzroku lub krwotoków w odbytnicy.czy rzeczywiście można się w ten sposób szybciej upić czy to jakieś idiotyzmy robione dla picu?picie wódki okiem polegało na zapuszczaniu wódki do oka a odbytnicą na wkładaniu tamponu nasączonego spirytusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem taki kawał, to by mi pasowało:

przychodzi baba do baru nago na rękach,

-dzień dobry, czym mogę służyć?

-poproszę setkę wódki na kreskę

(Strasburger byłby ze mnie dumny ;) )

 

Nie słyszałem jeszcze o takich metodach, to jakieś ekstremum. Jak pić okiem? Jak długo pije się flaszkę na dwóch? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te metody podobno stosują krańcowi alkoholicy

 

-- 28 lut 2015, 23:08 --

 

podobno picie okiem czy odbytnicą wódki nie niesie za sobą ryzyka zniszczenia trzustki i marskości wątroby bo wódka wtedy niejest trawiona

 

to wejsc do wanna z wodka i skora wejdzie

przez skórę nie można się upić prawie wcale ta metoda była sprawdzana w pogromcach mitów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.bywały też przypadki picia wódki odbytnicą lub pochwą.jednak to prowadziło do poparzeń,utraty wzroku lub krwotoków w odbytnicy..

 

 

slyszalam o powiązaniu mózg jelita. ale pochwa, odbyt z okiem :shock: myślę , ze to jakies rewolucyjne odkrycie, nieboszczyk staraj się o nobla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×