Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy psycholog jest konieczny?


soleil

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz sobie myśleć, że sama sobie poradzisz, a tak naprawdę to wszystko się zacznie pogłębiać i nasilać. Ja długo sobie mówiłem, że sobie sam poradzę i wyjdę z tego wszystkiego a tak naprawdę to nic nie zrobiłem, a mój stan się ciągle pogarszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja uważam że terapia to pierwszy krok do wylecznia owszem specjalisci będą również doradzać nam leki-psychotropy podobno badacze stwierdzili że w dzisiejszych czasach bez leków ani rusz.... Ja sądzę że leki to jest ostateczność-jak już wiesz że sobie nie radzisz jak widzisz pogorszenie samopoczucia to doradzam ponieważ bardzo łatwo jest się załamać :( miałam bardzo podobnie ale pomimo tego jakoś wyszłam z takich dołów bez leków, sama nie wiem jak to zrobiłam ale napewno znojomi, psycholog i oczywiście chłopak mi w tym pomogli i pomagają w dalszym ciągu. Wydaje mi się że terapia to bardzo dobre rozwiąznie tego problemu. Leki do końca nas nie wyleczą, to my sami musimy siebie zrozumieć a na terapii tak jest. Wiem to po sobie że na początku wogóle nie wiedziałam co mam myśleć-taki mętlik w głowie, wydawało mi się że niczego nie rozumiem że te spotkania mi nic nie dają ale uwierzcie że po jakimś czasie sami zauważycie poprawę. To od was zależy czy ona zaskutkuje. Terapia to nic innego jak poznanie siebie i przede wszystkim zrozumienie!!!!! Więc stwierdzam fakty warto iść na psychoterapie-POLECAM!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze psycholog jest konieczny przy leczeniu nn.ja ostatnio chodze rozmawiam z psychologiem szczerze to jest najwazniejsze nie ma co siebie samego oklamywac.od kad chodze do psychologa czuje sie coraz lepiej a gdy przyjmowalem leki moj stan byl bez zmian a nawet sie pogarszal.mysle ze szczera rozmowa z psychologiem mozemy sobie pomuc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×