Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Separacje, rozstania, rozwody - wątek wsparcia

Rekomendowane odpowiedzi

Cholernie brakuje mi zwyczajnego przytulenia i myśli, że jakiś facet mnie kocha 😞. Wczoraj chciałam załagodzić sytuację między nami i kiedy drzemał po pracy weszłam do jego pokoju i powiedziałam, że go kocham. Byłam pewna, że śpi. Dziś z drwiącym uśmieszkiem powiedział, że to słyszał. Ucieszyłam się, pomyślałam, że porozmawiamy. Na co on: ale ty jesteś żałosna. Udawałem, że śpię, żeby nie parsknąć śmiechem. 

Zabolało 😭😭😭

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.03.2015 o 14:30, black swan napisał:

Spakowałam wszystkie swoje rzeczy, zajęły prawie cały mały pokój... Siedzę razem z nimi i ryczę. Nie mam się jeszcze gdzie wyprowadzić, ale musiałam to spakować. Żeby widzieć, że to się dzieje na prawdę, na żywo, ostatecznie... Nienawidzę go teraz. Po prostu go nienawidzę z całego serca. Nienawidzę go za to, że się w nim zakochałam kompletnie bez pamięci. Od samego rana pakowałam się próbując rozładować wkurwienie, złość, nienawiść, a teraz siedzę pośród tych toreb, siatek, kartonów i ryczę jak pieprzony bóbr... Ja pierdolę, nienawidzę tego skurwiałego świata, jebanej w dupę miłości, w ogóle wszystkiego nienawidzę. :cry: Dlaczego ta bajka skończyła się jak koszmar? Było tak pięknie, po prostu najcudowniejsza sielanka. Było najlepiej. Czy to było zbyt piękne by trwać? Dlaczego innym się udaje, a mi nie? Czy to moja wina? Dlaczego to nie mogło trwać? Dlaczego się skończyło, wyczerpało... :cry::cry:

😓 kochana bądź silna 🙏🏻❤️❤️❤️❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi