Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego facetów fascynują kobiety ?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna odsłona serialu ... Arashy rozkminki o życiu :lol:

 

Ale serio jestem ciekawa, jak to się dzieje, że faceci ( poza homoseksualistami, do których nic nie mam ! ) są zainteresowani kobietami :shock: Pytam dlatego, bo do niedawna wydawało mi się ( serio ), że dla facetów to się liczy piłka nożna, muskuły wypracowywane na siłce oraz dobra fura ( i pewnie jeszcze parę istotnych rzeczy, które pominęłam ), a dziewczyna ma być co najwyżej dopełnieniem tego męskiego świata ( o ile jest na tyle ładna, że nie psuje obrazka ).

 

Co ja na to poradzę, że takie właśnie miałam zdanie na temat facetów :bezradny: A na forum dowiedziałam się, że faceci mają także inne uczucia, a niektórzy nawet romantyczne uniesienia, co dla mnie było już kompletnym szokiem ( ostatnio coraz mniejszym, oswajam się :mrgreen: ). Wcześniej myślałam, że te wszystkie damsko - męskie gierki to są bardziej wymyślone na potrzeby brazylijsko - wenezuelskich telenoweli i rosnących jak grzyby po deszczu ich polskich odpowiedników.

 

Dlatego pytam teraz, jak to naprawdę z uczuciami facetów jest i ich postrzeganiem kobiet ( poza skrajnymi przypadkami i dewiacjami ).

 

Liczę na zrozumienie mojej szeroko pojętej niewiedzy w temacie i próby zrozumienia mechanizmów kierujących istotami żywymi.

Kłaniam się nisko :uklon:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, potrafię odpowiedzieć nawet na retoryczne :lol: Czasem trzeba porozmawiać o sprawach pozornie oczywistych, ponieważ moje oczywiste może nie być oczywistym rozmówcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluszowa, jak zawsze jesteś niezawodna. No cóż, nie pozostaje mi nic innego jak wrócić do swojej oczywistej nieoczywistej owsianki. P.S. Nie sądzisz, że zieleń trawy jest przereklamowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, życie zaczyna się po 30-stce :mrgreen: No stress!!!

Tyle że z czasem może zagrozić to

hej-slyszelismy-ze-masz-40-lat

Co do pytania,a dlaczego masło jest nazywane masłem,dlaczego meteory są nazywane meteorami...

Bo tak są skonstruowane nasze organizmy,reszte pewnie powie wikipedia.

 

 

A no i ktoś musi te gary myć ^_-

7ce.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest odmian i odcieni zieleni traw, tyle jest różnorakich przyczyn zainteresowań przez facetów kobietami.

Pomijając czysto reprodukcyjne sprawy i zaspokajania żądz niższych, wszelakich atrybutów wymarzonej samicy (odpowiednia dupa i cycki itd).

Można spojrzeć przez psychologie Junga jako poszukiwanie naszej wprost hipnotycznej projekcji animy na kobietę.

Lub też jako poszukiwanie wiecznej kobiecości w rozumieniu idei Goethego.

Można też rozważyć z punku antropozoficznego i poszukiwanie naszej części duszy, gdzie kiedyś byliśmy jednym i poszukujemy się na Ziemi, by nasze dusze razem pomimo czasu i przestrzeni były świadome siebie i czuły jedność.

 

Jest wiele przyczyn i powodów trzeba rozpatrywać indywidualnie to na pewno, co tam komu w duszy gra :>

 

ps piłki nożnej nie lubię, fury mnie nie interesują ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można by zapytać czemu panie fascynują mężczyźni, czemu lesbijki fascynują kobiety, czemu gejów mężczyźni, czemu bi lubią, żeby życie miało smaczek, czemu Grodzka była w Kaliszu, czemu Edmunda Kolanowskiego fascynowały nieboszczyki(nie, nie ten z naszego foro), czemu Macierewicza fascynują brzozy, Prezesa fascynował jego ś.p. kot, czemu Davida Carradine'a fascynowało duszenie się foliówką podczas bryndzlowania freda, czemu pies robi szturm na twoją nogę jak niemcy na Westerplatte i czemu chemik spuszcza się na widok nowiuśkiego uHPLC. Bo taka jest natura, a natury za uja nie oszukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak może trochę odbiegnę od tematu, ale przypomniała mi się pewna gra zwana Fallout i tam były takie schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Ciekawe były krypty nr 68 i 69. W tej pierwszej wśród tysiąca ludzi znajdowała się tylko jedna kobieta, a w tej drugiej było odwrotnie. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×