Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy faceci rozumieją podteksty ???


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Oby to była prawda,a może jestem za durny by to zrozumieć.No,żadna mi nie pokazała cycek i nie powiedziała,przeleć mnie.
Bo podtekst jest dopiero jak sie rozłozy na łózku , rzuci w Ciebie majtkami /swoimi !/ i powie przelec mnie 8)

Chyba nigdy tego nie doczekam :smile:

 

-- 07 paź 2014, 09:22 --

 

Proszę mi tu nie świntuszyć w wątku !!! Ja miałam na myśli podteksty na poziomie :?

Przepraszamy,już będziemy grzeczni :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak faceci ale ja absolutnie nie lapie podtekstow i trzeba mi mowic wprost 8)

 

Candy, ja mam jeszcze inaczej:) Wynajduję podteksty w najniewinniejszych tekstach.Teraz jest już trochę z tym lepiej, ale kiedyś, gdy facet mnie podrywał to odbierałam to w sposób taki że zdawało mi się, że on się mnie złośliwie czepia, wytyka jakies wady lub naśmiewa. Nie było to nawet chyba spowodowane niską samooceną , ale faceci jak nie wiedzą jak nawiązać rozmowe to próbują być dowcipni a u mnie dość słabo z poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Sama tez nie potrafię używac podtekstów, walę zawsze prosto z mostu. Może z tego powodu tez nie łapię podtekstów albo błędnie je interpretuje.

W ogóle dochodze do wniosku, że jestem kaleką w relacjach społecznych:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak,kobieta uśmiecha,a uśmiech jest taki zwyczajny.Bez żadnych podtekstów.Ale my mężczyźni,uważamy że to zaproszenie do seksu.

Pierwsze słyszę; to bardzo naiwne z Twojej strony. Zaproszenie do flirtu to jeszcze, ale do seksu? Powstrzymaj wodze fantazji.

Ludzie się uśmiechają do tych, których po prostu lubią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×