Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy faceci rozumieją podteksty ???


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie jak to jest :bezradny: Można do Panów zagadywać półsłówkami, niedomówieniami i jakimiś aluzjami, czy trzeba wszystko walić prosto z mostu, bo i tak się nie domyślą :lol: Tylko, że takie życie kawa na ławę wydaje mi się nudne. Nie mówię tu o sprawach ważnych życiowo czy problemach, ale ogólnie ... na przykład na początku znajomości :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy faceci rozumieją podteksty ???

Myślę że nie ma reguły. Jedni łapią wszystko, inni część, jeszcze inni zero. Jest też ryzyko że ktoś weźmie za podtekst coś niewinnego. W sumie to chyba często się to zdarza dlatego kobiety się np. boją uśmiechać do obcych facetów na imprezach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy rozumiem, gdyż nigdy nie weryfikuję swoich domysłów. Poza tym wszystko zależy od tego, czy podtekst jest pozytywny czy negatywny. Jeżeli pozytywny, to uznaję go za mało prawdopodobny i natychmiast odrzucam. Jeżeli negatywny, to uznaję go za wysoce prawdopodobny i traktuję jak przejaw niechęci. Intuicja podpowiada mi, że rzadko mijam się z prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że czasami faceci doskonale rozumieją podteksty ( mam na myśli te słowne ), ale wstydzą się przyznać, że kumają o co chodzi i dlatego idą w zaparte i udają idiotów :pirate:

Jeśli facet ma kompleksy albo z innego powodu myśli że dziewczyna z którą gada jest poza jego zasięgiem, to może być być też taki scenariusz że widzi podtekst ale sobie myśli "to wygląda jak podtekst ale nie ma szans żeby ona ze mną flirtowała więc na pewno mi się tylko wydaje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że czasami faceci doskonale rozumieją podteksty ( mam na myśli te słowne ), ale wstydzą się przyznać, że kumają o co chodzi i dlatego idą w zaparte i udają idiotów :pirate:
Niektórzy wcale nie udaja ;) zreszta, po co Ci facet który nie rozumie podtekstów albo nie chce zrozumiec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że czasami faceci doskonale rozumieją podteksty ( mam na myśli te słowne ), ale wstydzą się przyznać, że kumają o co chodzi i dlatego idą w zaparte i udają idiotów :pirate:
Niektórzy wcale nie udaja ;) zreszta, po co Ci facet który nie rozumie podtekstów albo nie chce zrozumiec ?

No właśnie ... ja bym chciała takiego, który by rozumiał :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ta rozumieją, zaburzeni najlepiej rozumieją, ona się uśmiecha zalotnie a ty analizujesz czemu naśmiewa się z ciebie :>

This! Mądrość króla Chuci strikes again !

Co do podtekstów pewnie zależy od przypadku,dla mnie to durny epizod tańców godowych i innego ale co komu wygodnie D: .

Osobiście ni uja tego nie łapie, nie raz błędnie zinterpretować można - nope fck this.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×