Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co skreśla kobietę w oczach faceta ?


Łapa

Rekomendowane odpowiedzi

Heheszki, to chyba mój drugi temat który zakładam na forum, może pierwszy?

W każdym razie odbijam piłeczkę. Co skreśla dziewczynę w oczach faceta?

U mnie to chyba będzie głupota. Tak. Brainy's the new sexy, a tyle jest głupich kobiet, że warto te głupiutkie od razu skreślać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam robaczki, że złapiecie przynętę i podchwycicie mój niecny plan przejrzenia Was na wylot :yeah:

 

W takim razie, bawmy się dalej :mrgreen:

 

Ja myślę, że mnie w oczach facetów skreśla mój aseksualizm i nieprzystępność ( tak to może z zewnątrz wyglądać ) plus jeden malutki kompleks, którego nikomu nie zdradzę, bo muszę nad tym popracować i może coś wymyślę :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak poczucia humoru, brak inteligencji, brak zainteresowań innych niż stereotypowo babskie (typu kosmetyki ciuchy itp), lecenie na kasę, przechwalanie się, przemądrzałość, traktowanie ludzi z góry, nawiedzenie religijne/świętojebliwość, przesadna nieśmiałość albo śmiałość, nielubienie seksu, brak higieny osobistej, otyłość, niski wzrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, ale przecież Candy nie jest jakaś specjalnie wysoka :roll: No, chyba, że wszystkie jej pozostałe zalety rekompensują Ci te parę cm :bezradny:

170 cm to średni wzrost, nie niski.

 

-- 19 lis 2014, 00:38 --

 

Ciekawy temat bede tu zaglądać, czy przejęcie inicjatywy dziewczyny do faceta , odstrasza go.

mnie nie odstrasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta nie może być pustą lalką – wtedy nawet jakby była miss świata - odpada

Jeśli chodzi o zachowanie:

- zbyt wyzywające – narzucanie się facetowi, wręcz proponowanie seksu; przesyłanie fotek w wyzywających pozach;

- wulgarne;

- total głupota – jak nie ma o czym pogadać z kobietą to porażka

Jeśli chodzi o wygląd:

- nie dbanie o siebie – tłuste włosy, idiotyczny ubiór niedopasowany do sylwetki - typu legginsy (czasem dziewczyna wygląda wtedy jak gąsienica, bo te wszystkie wałeczki widać), fryzura z wygolonymi włosami z boku, przesadny makijaż;

- nie lubię też kobiet, które wyglądają jak facet i zachowują się jak facet – czyli chłopczyce odpadają – kobieta musi być kobieca, delikatna

- w przeciwieństwie do Pieprza uważam, że małe jest piękne (niski wzrost jest ok, jeśli jest oczywiście proporcjonalny do wagi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powierzchowność, głupota, brak własnego zdania
brak inteligencji, brak zainteresowań innych niż stereotypowo babskie (typu kosmetyki ciuchy itp)
nawiedzenie religijne/świętojebliwość
brak higieny osobistej, otyłość

Od siebie dodam nietolerancję poglądów i wyborów życiowych (niekoniecznie tylko różny światopogląd) i oczywiście nieakceptowanie mojej osoby, osobowości, tego jak się zachowuję, jaki jestem w relacjach z innymi, moich wad i problemów.

 

Z większością innych też się po części zgadzam, ale nie skreślają one w moich oczach kobiety (tylko trochę dewaluują). W sumie to chyba większość ze 'skreślaczy' da się jakoś przysłonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×