Skocz do zawartości
Nerwica.com

Do czego kobietom potrzebni są faceci?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

jetodik, kobieta która przcuje na swoje utrzymanie czyt. samica alfa zwykle jest samotna bo uważa się za lepszą niż wszyscy przedstawiciele męskiego gatunku

kobieta która broni się sama zwykle pracuje w formacjach mundurowych lub ma immunitet sędziowski,prokuratorski i też zwykle jest samotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, mnie tam okres w niczym nie przeszkadza ... sto razy gorsza jest depresja, która facetów także nie oszczędza :pirate:

 

-- 22 sty 2015, 15:55 --

 

żeby nie musiały pracować na swoje utrzymanie

żeby nie musiały bronić się same

żeby nie były samotne

nieboszczyk wzniósł się na wyżyny kreatywności ... a tak serio, po raz pierwszy nie powiało pesymizmem :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc pewnie takim kobietom faceci potrzebni są jako inspiracja do autokreacji. myślę, że to różni facetów od kobiet - faceci chyba tylko w skrajnych przypadkach naśladują kobiety.

tak sobie myślę, że to też ma swój oddźwięk w odbiorze filmów przez obie płcie, tzn. ja nie lubię filmów gdzie główną rolę gra kobieta bo nie potrafię się z nimi utożsamić co negatywnie wpływa na wrażenia, a kobiety jak zauważyłem chętnie oglądają filmy z główną rolą męską...

Zapachniało szowinizmem :pirate: ... po cholerę się z kimkolwiek utożsamiać :bezradny: Film ogląda się chyba dla ogólnych wrażeń / ewentualnie jakichś przemyśleń ( o ile takowych dostarcza ).

 

-- 22 sty 2015, 16:01 --

 

Pieprz, a co to ma do rzeczy ? Okresu nie ma się cały miesiąc, a wstrzemięźliwość szlachetna cecha.

Dobra, to zapytaj pań, które uprawiają ... czy mają z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha,

nieboszczyk wzniósł się na wyżyny kreatywności ... a tak serio, po raz pierwszy nie powiało pesymizmem

 

no wcale pesymizmem nie powiało ;D całości dopełniałoby jeszcze stwierdzenie, że facetom kobiety są potrzebne do seksu i rodzenia synów ;)

 

-- 22 sty 2015, 16:56 --

 

odpowiadając na pytanie jeszcze to faceci są potrzebni kobietom z różnych powodów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, kobieta która przcuje na swoje utrzymanie czyt. samica alfa zwykle jest samotna bo uważa się za lepszą niż wszyscy przedstawiciele męskiego gatunku

A skąd Ty wziąłeś takie poglądy żywcem z początku ubiegłego stulecia? Dziś kobiety pracują normalnie, nie chcą siedzieć w domu i być zależne od facetów. Zresztą ciężko utrzymać rodzinę z jednej pensji raczej - jak w domu to ewentualnie tylko na wychowawczym a i to czasem faceci biorą (w pracy kolega był). Mam szefową - kobietę i ona ma męża i rodzinę. Jestem z kobietą, która zarabia więcej ode mnie i w niczym to nikomu nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu szowinizmem Ara? po prostu tak zauważyłem Ara :P zwróć też uwagę np. na facebookach ilu facetów jest ulubionymi sportowcami czy muzykami kobiet a ile kobiet ulubionymi piosenkarkami czy sportowcami facetów?

Oddaję honor jet :uklon: Przez gapiostwo zapomniałam, że przecież nawet mój nick wywodzi się od szwedzko-irańskiego wokalisty :pirate: Masz rację !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego impreze 100% kobieca nazywa się babskim wieczorkiem jako coś pozytywnego, podczas gdy impreze 100% męską nazywa się gej party?

albo wieczór kawalerski i wtedy też pozytywnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, to jak Ty będziesz swój organizował, to zaprosisz Arashę i będziesz miał urozmaicenie za friko ... niestety bez elementów erotycznych :pirate: Ja od ziomali kasy nie wezmę, obiecuję.

no jak to, chociaż byś z tortu wyskoczyła i cycki pokazała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×