Skocz do zawartości
Nerwica.com

Do czego kobietom potrzebni są faceci?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Rozrywka to raz, dwa to seks, trzy to to, że z facetami gada się prosto z mostu - bardzo lubię rozmowy z nimi, bo nie owijają w bawełnę tak jak moje koleżanki, i też nie zachowują się infantylnie i egocentrycznie jak one :) Co prawda nie pogadam sobie z nimi o przysłowiowej piłce nożnej, ale mimo to uważam że kobiecy świat bez mężczyzn byłby bardzo ubogi bo czasami dobrze jest popatrzeć na pewne sprawy z innego punktu widzenia... no i kran sam sie nie naprawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981, :lol::lol::lol:

 

-- 22 sty 2015, 13:42 --

 

to, że z facetami gada się prosto z mostu - bardzo lubię rozmowy z nimi, bo nie owijają w bawełnę tak jak moje koleżanki, i też nie zachowują się infantylnie i egocentrycznie jak one :)

Bardzo dobrze powiedziane :great:

 

Co prawda nie pogadam sobie z nimi o przysłowiowej piłce nożnej

A ja i owszem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że mężczyźni mają z reguły więcej zainteresowań, można z nimi porozmawiać o czymś konkretnym. Ulubionym (czasem jedynym) tematem wielu kobiet są ciuchy, kosmetyki albo obgadywanie znajomych :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że mężczyźni mają z reguły więcej zainteresowań, można z nimi porozmawiać o czymś konkretnym. Ulubionym (czasem jedynym) tematem wielu kobiet są ciuchy, kosmetyki albo obgadywanie znajomych :?

... albo mężczyźni hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oglądaliście film gone girl? była tam taka scena która zapadła mi w pamięć, główna bohaterka wyrażała się z pogardą o kobietach, że starają się upodobnić do swojego faceta i że jak widzi hipsterke to wie, że jej facet to hipster, jak widzi wytatuowaną to już wie, że jej facet ma tatuaże itd., myślę, że jest w tym trochę prawdy, tzn. wiele kobiet przyjmuje taką postawę... ciekawe czy jak Mike Tyson mówił, że baby chcą mieć penisa, to miał na myśli właśnie takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oglądaliście film gone girl? była tam taka scena która zapadła mi w pamięć, główna bohaterka wyrażała się z pogardą o kobietach, że starają się upodobnić do swojego faceta i że jak widzi hipsterke to wie, że jej facet to hipster, jak widzi wytatuowaną to już wie, że jej facet ma tatuaże itd., myślę, że jest w tym trochę prawdy, tzn. wiele kobiet przyjmuje taką postawę...

 

Też tak myślę. Przykład z neta wzięty. Po wejściu na profil fb laski która zalajkowała klub piłkarski w 90 % przypadków okazuje się że:

 

a) jest w związku

b) jej chłopak lubi ten sam zespół

 

Przypadek? Nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Difane,

 

więc pewnie takim kobietom faceci potrzebni są jako inspiracja do autokreacji. myślę, że to różni facetów od kobiet - faceci chyba tylko w skrajnych przypadkach naśladują kobiety.

tak sobie myślę, że to też ma swój oddźwięk w odbiorze filmów przez obie płcie, tzn. ja nie lubię filmów gdzie główną rolę gra kobieta bo nie potrafię się z nimi utożsamić co negatywnie wpływa na wrażenia, a kobiety jak zauważyłem chętnie oglądają filmy z główną rolą męską...

 

bittersweet,

 

z tym Tysonem trochę żartowałem ;) ale cała reszta na poważnie :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×