Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam dziwny lek


maci99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich znerwicowanych.Chcialbym opisac moja ciezka sytulacje.Wiec 27 stycznia dostalem laser pointer zielony (100 mw sd 301)chcialem go sprawdzic w toalecie zeby nikomu nie swiecic wiec stanalem w progu dzwi i skierowalem wiazke ku dole umywalce nie wiem co sie stalo ale raczej dostalem odblysk z tej wiazki w oko strasznie sie zleklem ze az mnie opetal pot i strach poszedlem szybko do pokoju gdzie siedziala moja rodzina siadlem kolonich spojrzalem na telewizor i mialem rozmazany obraz prawym okiem. Gdy wracalem pociagiem do domku z moja dziewczyna nie moglem sie na jej twarzy skupic czulem ze bedzie najgorsze z moimi oczami przyjechalem do domu i nie moglem dojsc do siebie bo czulem ze jest zle, nie moglem spac ciagle sie balem o moje oczy na drogi dzien jak wstalem nie mialem apetytu nic az do dzis. Czolem jak mnie bola oczy i mialem otepialy scisk w czole az do dzis.Po tym zdarzenju zaczalem googlowac i sprawdzac choroby itp wszystko co najgorsze. Po 3 dniach poszedlem do Vision express prywatnie na badania okulistka sprawdzila cisnienie w oku oraz mialem test na pole widzenia tylko mnie martwilo dlaczego mnie oczy szczypja i scisk w czole oraz rano jak chcialem cos zjesc to bralo mnie na wymioty, na koniec powiedziala ze masz bdb wzrok itp. czulem ze jest cos nie tak bo zaczalem szukac w internecie o chorobach i doszukujac sie co sie pograzalem mowilem sobie ze jak nie daj boze oslepne to sobie odbiore zycie, w dodatku denerowaly mnie te 3 lekkie plywaki w prawym oku i to ze jak odwroce glowe szybko to musze czekac na wyostrzenie sie obrazu albo ze w lewym oku jak trzymam oko bez mrugniecia to kilku sekundach mi sie zamazuje teraz doszedl bol lydek i to ze jak sie patrze w slabo oswietlonym pomieszczeniu to mam takie biale iskierki. Nawet jak bylem w szpitalu okulistyczym to Okukista mi zbadal oczy wyslal na tezst czy moje nerwy sa ok potem raz jeszcze i powiedzial ze masz bd wzrok i twoja siatkowka tez jest w bd stanie tylko ja ciagle boje sie o moj wzrok i doszukuje sie w internecie coraz to gorszych rzeczy nie wiem jak mam sobie juz radzic trudno mi jest tymbardziej ze nie moge sie skupic i man 0 apetytu do tego te nudnosci i co krok to nowe problemy.Wybaczcie ze sie tak rozpisalem ale nie ogarniam juz czuje sie jak wrak dodam tez ze mialem juz poltora roku temu to samo w polowie marca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na luz.

"Those 301 units are a crap shoot for what power you will receive regardless of what they advertise them to be. Sounds to me as though the actual green portion. Of the output is 15W or less (although the IR content could be way higher). 532nm units in general are not steady state output and are VERY temp dependent and you might notice it dimmer or brighter at any moment."

 

Zobacz sobie jeszcze tutaj: http://www.milankarakas.org/pub/Eye_injury/Eye_injury.html

 

Jeżeli widzisz to dobrze, minął miesiąc gdyby coś miało Ci się stać już by się stało.

Przejdzie Ci za jakiś czas, facetowi z linka wyżej na uszkodzenie oka zdiagnozowane przez lekarza zapisali: Luteinę, witaminę E, beta-karoten, witaminę C, Cynk, miedź i selen.

U nas wyszukałem odpowiedniki:

Zincuprin - miedź i cynk, suplement diety.

Nuroft Total albo SuperOptic - luteina, witamina E, selen itd.

 

Na Twoim miejscu brałbym to prewencyjnie, w dawkach z ulotki - zaszkodzić Ci nie zaszkodzi, a może pomóc, przyspieszyć regeneracje.

 

Nie baw się laserami bez okularów z filtrem na podczerwień, szczególnie jak coś modyfikujesz.

Jeżeli psychicznie czujesz się źle no to idź do psychiatry.

Rok temu też poświeciłeś sobie laserem w oko czy takie objawy pojawiły się z nikąd?

 

Wiesz, nie raz i nie dwa miałem jakieś plamki przed oczami, trudności w skupieniu wzroku, niewyraźne widzenie i były to efekty uboczne leków.

Trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj maci99!

 

Jeżeli miałeś robione profesjonalne badania u okulisty w szpitalu, tak jak napisałeś, i wszystko wyszło w porządku, to myślę, że nie masz powodów do obaw o swój wzrok. Śmiem twierdzić, że Twoje dolegliwości wynikają z przewrażliwienia o swoje zdrowie, co jest charakterystyczne dla osób z nerwicą. Czy konsultowałeś się kiedykolwiek z psychiatrą albo psychologiem? Myślę, że u Ciebie nie trzeba leczyć oczu, ale skupić się na psychice. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×