Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aseksualność /aseksualizm


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Szukałem jakiegoś forum związanego z aseksualnością i chyba dobrze trafiłem. Przeczytałem zamieszczone tutaj posty aż do końca i sam z ciekawości zastanawiam się na fantazjami Adasia. Aby pocieszyć Adasia powiem że sam byłem prawiczkiem do 26 roku życia. Później miałem swoje pierwsze dwie dziewczyny, sex z nimi i generalnie jakoś tak stwierdziłem że ta cała nagonka społeczna moja własna na sex co to ma być. Stwierdzam że sex nie jest mi potrzebny. Nie czuję już pociągu fizycznego do kobiet. Chodziłem do seksuologa, psychologa i psychiatry. Robiłem badania na różne choroby i biologicznie jestem zdrowy. Psychicznie chyba też. Wszak nie biorę już leków przeciwdepresyjnych. Stwierdzam że nie jest mi potrzebny sex. Powiem wręcz że uważam że jest on przereklamowany. Nie wiem czy to jest aseksualizm czy co. Wszak niektóre kobiety podobają mi się jako ludzie ale już nie tak seksualnie ale tak jak już wspomniano "od czubka głowy po brodę". Nie mam już odruchu patrzenia się na dwa strategiczne punkty ciała kobiety. Zastanawiam się czy to aseksualność nabyta ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś myślimy sobie teraz Bóg wie co i jak w końcu powiesz- będzie to dla nas małe miki- bo tak nam rozkręciłeś wyobraźnię ;)

Puki co- dobranoc :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obaj często edytujecie swoje posty.

 

Hehe... Jeśli chodzi o mnie, edytuję swoje posty masakrycznie często:) Nad jednym krótkim postem potrafię wydziwiać i ze 20 razy. Nie są to jednak ingerencje w treść, tylko w formę. To wszystko ma tło nerwicowe. W zasadzie nieustannie czuję przymus, by moje posty były jak naj: fajniejsze/zabawniejsze/ładniejsze/mądrzejsze/itp/itd. Ogólnie, kiepska sprawa. Potrafi okropnie potargać nerwy i hamuje moją forumową aktywność ;)

 

 

Co do petycji o ujawnienie przez Adasia jego słodkich tajemnic... Jakoś kiepsko to widzę ;) On nawet mi nie jest w stanie wyjawić szczegółów. Ma chłopak bardzo poważny kompleks na tym punkcie, i to jest jeden z jego podstawowych problemów w temacie "aseksualności". Ale mamy z Adasiem gdzie omawiać tę problematykę, tak więc ja się zamykam ;)

 

...mogę wam podać jedną informację o Adasiowych fantazjach- jak zapłacicie mi 40 tysięcy złotych polskich :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Adaś a ja już Cię podejrzewałam o koprofilie- a tu tylko skoptofilia :roll:

Aż przeczytałam co się kryje pod tą tajemnicza nazwą ... i co ... podglądactwo i wąchactwo.

Jedno mnie tylko zastanawia skoro nie kręcą Cię części ciała ... to co Ty byś chciał podglądać? Czynności fizjologiczne? No chyba, że koncentrujesz się na wąchaniu ;)

Tak, czy inaczej jesteś moim ulubionym zboczkiem. ;)

3maj się Adaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Adaś są o wiele groźniejsze zboczenia na świecie ;) .

 

Sorry, że tak Ci ''Adasiuję'' za każdym razem ale budzisz moją, szczerą sympatię :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to w niczym nie przeszkadza,jest przynajmniej wesoło.Z tymi zboczeniami innymi to fakt.Gdybym był nekrofilem albo sadystom tnącym ludzi piłą łańcuchową to już by nie było ciekawe.Ale lubię okrutnie intra z piłami łańcuchowymi i wrzaskami ludzi :D(oczywiście kobiet,chyba już mi nie powiesz adaś hihi)Jak to mawia brat o mnie-jestem niegroźnym, odpadkowym zdziwaczałym adasiem :yeah:

 

Eee.. adaś .. taki nekrofil nie ma wcale źle, szczególnie jeśli pracuje w kostnicy. Możliwa częsta zmiana partnerek, nie musi się obawiać miłosnego zawodu, odrzucenia, czy tego, że partnerkę nagle głowa rozboli. Cokolwiek szkodliwość moralna tego procederu jest mocno dyskusyjna, a nawet w tej dyskusyjności dość jednoznaczna, jednakowoż życie seksualne nekrofila, w świetle tych faktów, wydaje się być kwintesencją egzystencji w pełni zrealizowanego seksualnie samca. :lol:

 

PS. to nie jest mój oficjalny pogląd, odnośnie tego rodzaju dewiacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to miłe kiedy ktoś docenia moją urodę, ale żeby od razu umierać... Hym. Może lepiej nie będę ryzykować, dam jakieś brzydsze to zdjęcie :P:D

 

Swoją droga, to piękna śmierć, umrzeć z zachwytu... Fajowo by było, gdyby Bozia dała mi kiedyś taką opcję do wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem aseksualna i całkowicie to akceptuję. Nie czuję potrzeby seksu ani wszelkich innych czynności okołoseksualnych. Nie odnajduję w tym przyjemności. Uważam to za normalne - na zasadzie "nie chcę, to nie robię".

 

Nie czytałam tematu do samego końca, a widzę, że tutaj są rozmowy na całkowicie inne tematy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×