Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, kia_ sportage napisał:

U mnie kiepsko. Ale napiszę jak wyjdę z pracy

kia_ sportage, trochę Ci zazdroszczę tego, że masz pracę, przynajmniej zarabiasz i możesz sobie coś kupić lub odkładać pieniądze na coś, co chciałbyś/chciałabyś mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, exodus! napisał:

buraki jeb..e! :mrgreen:

A co mówi regulamin o przekleństwach? :D  Proszę przeczytać poniższy fragment:
 

Cytat

7. Użytkownik nie może umieszczać na Forum komentarzy: (...)
- zawierających wulgaryzmy, (...)

I co zrobimy z tym fantem?

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heledore napisał:

Co tam słychać w ten piękny wolny dzień? ;)

Heledore, miło, że pytasz :D U mnie bardzo dobrze. Rano zjadłem z rodziną śniadanie wielkanocne (żurek z kiełbasą i jajkiem + kanapki z szynką), a potem udałem się na Mszę Św. wielkanocną (na godzinę 10.30). Na nabożeństwie zdenerwowała mnie orkiestra (trąbki, puzony etc.), która zagłuszała śpiew wiernych, wobec czego byłem bezradny :bezradny:
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam Wszystkim Kochani Wesołych Świąt, zdrowia, szczęścia oraz spełnienia najskrytszych marzeń :classic_love:❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę sobie w telewizji:
:arrow: teleturniej "Joker" na TV4
:arrow: serial paradokumentalny "Ukryta Prawda" na TVN
:arrow: serial komediowy "Rodzinka.pl" na TVP2 oraz
:arrow: real tv "Big Brother" na TVN7
Niestety matka ograniczyła mi internet do 1. godziny dziennie, więc proszę Lilith, abyś się nie denerwowała, zanim odpiszę na Twoje posty :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie całkiem dobrze gdyby nie nastrój przybity, szkoda że nie ma Lorda Kapucyna chociaż wątpię że by zrobił dla mnie wyjątek o poradę medyczną. Chyba pogram na Oculusie i idę spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nastrój znakomity, a u Ciebie Kochana Lilith? Zaraz idę sobie podgrzać obiadek - ziemniaki, schabowe i do tego zapewne jakaś surówka (muszę poszperać w lodówce). Wpadnę na forum gdzieś po południu lub wieczorem (wtedy zdecydowanie więcej się dzieje :D ).
No to do zobaczenia, pa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nastrój od samego rana znakomity. Rano zjadłem bardzo smaczne i do tego dietetyczne śniadanie - chleb z twarogiem półtłustym, pomidorem, ogórkiem i sałatą. Na obiad mama szykuje pizzę lub kurczaka (wolałbym to pierwsze danie).

4 godziny temu, Lilith napisał:

Czeka mnie dzisiaj do przeżycia jedno z najbardziej absurdalnych wydarzeń, jakie w życiu widziałam. Byle do wieczora. (...)

Kochana Lilith, a możesz sprecyzować, o jakie wydarzenie dokładnie chodzi czy to tajemnica? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie🙂

Ospała jestem też...poza tym samopoczucie głęboko w czterech literach...taki dzień widocznie. Przeszłość mnie dziś ściga i nie daje żyć...boli wciąż. Mówią mi wybacz ale jak? :roll:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!! Ja z kawką w dłoni, robię kolejnie podejście do kawy - z reguły bóle głowy występowały także zastępowałem to yerba mate albo energetykami. Jak nie podejdzie znów to zarzucę benzodiazepine. A u mnie słonecznie z grubsza, z lekkim wiaterkiem - jest miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×