Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lord Cappuccino

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Mireadh napisał:

Praca poczeka.

hehe, no i ja* wychodzę z założenia, że praca nie zając, ale trzeba być systematycznym w tym co się robi, wtedy jest cokolwiek to warte!

Edytowane przez distorted_level68

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Duża Mi
Teraz, distorted_level68 napisał:

hehe, no i wychodzę z założenia, że praca nie zając, ale trzeba być systematycznym w tym co się robi, wtedy jest cokolwiek to warte!

Moja systematyczność poszła się... przespacerować. Wraz ze względnie normalnym samopoczuciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mireadh bo nie zawsze jest tak, jak się tego chce, właśnie od tego są takie miejsca jak to Forum, aby się chociaż trochę odnaleźć!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mireadhsobota i niedziela w pracy 13 h, to przynajmniej poniedziałek wolny :D Plus jest taki, że może się wyśpię, bo ostatnie dwie noce były średnie pod tym względem. Jutro masz rano te zajęcia?

@distorted_level68 :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spadł dzisiaj w nocy u mnie śnieg! :D  Zatem...

@zzzzz image.png.7d82a32a4eb784f6e73d6d5d9de0e2e2.png

@Lilith i to jest super opcja :D

Dla mnie rano zaczęło się jakąś godzinę temu. Także weekend mam pod znakiem leniwego odpoczynku. o.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Heledore i dobrze - odpocząć też trzeba ;) Ogólnie, to jakaś zmęczona dzisiaj jestem. 

Wiem! Właśnie wpadłam na pomysł, co sobie kupię na święta! :D Fotel bujany!:D O! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilith 😮 To genialny pomysł! A mi się właśnie przypomniało co za mną łazi od długiego czasu! Ekspres do kawy! :D Co prawda mam kawiarkę i frenchpress, ale jednak w każdym z nich ta kawa smakuje inaczej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Heledore o! I super :D Kawaaaaaa...jaką mam ochotę dzisiaj na kawę, to się po prostu w głowie nie mieści. Jeszcze z ekspresu ze spienionym mlekiem:hide:Ekspres to świetny pomysł. Miałam sobie sprawić, ale przestałam pić kawę :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilith no wiem niestety. W smaku to do niczego nie podobne. Jakieś takie... metaliczne? Nawet nie umiem tego określić. O ile jeszcze w postaci robionej wyłącznie na mleku da się przeżyć, o tyle zalana wodą to jakiś dramat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Heledore bardziej mi smakuje czekolada. Też w domu robię na mleku. Raz koleżanka mi zrobiła w pracy taką "prawdziwą" gorącą czekoladę, z bitą śmietaną i innymi cudami i stwierdziłam, że to by mogło zastąpić kawę. Bo kawę piłam dla smaku. Cały czas szukam czegoś, co mogłabym z samego rana wypić w pracy i poczuć smakowe doładowanie. I pośród wszystkich testowanych opcji jak na razie prowadzi właśnie czekolada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@distorted_level68 no hej! Wzajemnie!

@Lilith ja to już nie pamiętam kiedy ostatni raz piłam czekoladę :105: może najwyższy czas to powtórzyć? :D Kawę oczywiście też piję dla smaku! Dlatego lubię ją robić na różne sposoby, pić napar z różnych ziaren- dzięki temu każda ma inny smak, inny aromat, inne nuty są wyczuwalne w naparze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak Wojna to wojna :mrgreen:

54ca7c0f06b80_-_snowball_470_1208-lg.jpg

@Mireadh  ciepła kołderka nie uchroni cię przed moimi śnieżkami :nono:   >>>>>> ❄️ puf

@distorted_level68 kawa nie uchroni cię przed moimi śnieżkami  >>>>>> ❄️ puf

@Heledore >>>>>> ❄️ puf

@Lilith gorąca czekolada nie uchroni cię przed moimi śnieżkami  >>>>>> ❄️ puf

@Carica Milica  Ty jesteś przypadkowym świadkiem więc...  >>>>>> ❄️ puf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Duża Mi

@Carica Milica powodzenia jutro!

@zzzzz już nie koczuję pod kołderką! ❄️

Wytrzymałam 3h z moją matką lepiąc pierogi i czuję się po tym nadspodziewanie dobrze, uważam to za duży sukces. Dorosłość zaczyna się wtedy, gdy nie wyżerasz farszu do pierogów bez opamiętania, tylko dbasz o to, żeby móc z niego ulepić jak najwięcej ;)

Czas porobić trochę rzeczy na jutro, ale z pozytywnym nastawieniem ;) stwierdziłam nawet, że mimo bojowego nastawienia i burzliwych dyskusji z terapeutą, pójdę jednak we wtorek na sesję. Dam facetowi zarobić przed świętami, co mi tam ;) niech nakupuje za to kapusty do pierogów i buraków na barszcz :D

A jakie Wy macie plany na wieczór? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i już po spektaklu, przyszło dużo ludzi, cała sala była wypełniona ludźmi. Wszystko poszło zgodnie ze scenariuszem. Najlepiej wypadł Piotrek, miał bardzo inteligentny tekst (jak on się go nauczył na pamięć to nie wiem) i miał na głowie perukę z dredów, wyglądał demonicznie, jak czarny charakter. Jarek miał na sobie czerwony kombinezon i wypadł świetnie, jak prawdziwy aktor. Joasia miała na sobie sukienkę i koronę na głowie, wypadła świetnie. Ja byłam ubrana w czarne spodnie, czarną bluzkę i bordową kurtkę, na głowie miałam czapkę Mikołaja :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oberwałem ,jestem ranny - jakimś cudem dziewczyny mają dziś dobrego cela :shock:  Macie farta -wiatr Wam sprzyjał :D

D237_56_419_1200.jpg

ale ja sie nie poddaje !  :pirate:

jutro spodziewam sie kontrofensywy ,więc teraz zajmę sie gromadzeniem amunicji:
LMM-Cover-Images-28.jpg

...amunicji nigdy za wiele ;)
pile-of-snowballs-picture-id182411580

dobranoc Mroczne istoty 🎃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry! 🙂

Noc nieprzespana, a pracować trzeba, coś czuję, że pójdą jeszcze 3 kawy 🙂

Co za bombardowanie! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.