Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 🙂

Jestem już na nogach z kawką. Za oknem cudownie świergolą ptaki 🙂

@Lilith nosi mnie ostatnio więc słodkie lenistwo odpada ;) Nie mogę usiedzieć na tyłku...chyba wiosna na mnie tak działa. Sprzatam w domu wszystko co leżało odłogiem przez ostatni czas. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Lilith napisał:

Im Nas więcej tym lepiej! :D 

3 godziny temu, ozesek napisał:

Siemka ;)

@Lilith @exodus! powiem Wam, że ja też jestem zadowolona z poniedziałku, nie wierzę, że to w ogóle możliwe :P

Lilith, exodus! i ozesek - pozwolę sobie również dołączyć go grona ludzi "zadowolonych z poniedziałku" :D Udało mi się dziś pokonać strach przed wychodzeniem z domu, siedziałam na ławce przy altance aż godzinę, słońce ładnie świeciło, nie mam na co narzekać, uwielbiam wiosnę i lato :yeah:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko w porządku, od samego rana humor dopisuje :D
Teraz przeglądam sobie posty na forum (dział Off-topic, Zabawy i Depresja), czekam na serial Szkoła (TVN, godzina 15.30). Prawdopodobnie wieczorem wezmę gorącą kąpiel z dodatkiem soli morskiej :yeah:
Pozdrawiam Was Wszystkich, trzymajcie się moi Kochani :classic_love: ❤️

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lilith napisał:

Cześć Wam.

U mnie zimno, brzydko i wieje. 

Hej Lilith, nasza Kochana Pani Administrator :classic_love:
U mnie (woj. opolskie) też brzydko - niebo zachmurzone i chyba (muszę wyjść na balkon :classic_laugh: ) zimno? Tak, rzeczywiście zimno na zewnątrz.

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith był i to w dużych ilościach. Cukiereczki, czekoladki, ciasteczka...wszystko odrzuciłam ale z kawą bez cukru nie mogę się pogodzić ;)  Mimo iż piję tak już prawie 2 miesiące...nadal nie przyzwyczaiłam się do jej smaku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lilith napisał:

 Pogoda pod psem. Przede wszystkim - strasznie zimno.

Lilith, u mnie pogoda podobna, niebo zachmurzone i wieje wiatr (czyli jest zimno), ale na całe szczęście nie pada deszcz :yeah:
Za niedługo jem kolację, dziś mama serwuje mi sałatkę warzywną z pomidora, ogórka, sałaty i cebuli. Wszystkim tym, którzy nie jedli jeszcze wieczornego posiłku, życzę smacznego :D
 

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Harding napisał:

czy iść dziś wieczorem na niedzielną Mszę Św., bo jutro rano za bardzo nie chce mi się wstawać (na 8.00).

A to cóż z Ciebie za katolik:classic_biggrin:

5 minut temu, Harding napisał:

Do tego Spowiedź wielkanocna - dziś, jutro lub we środę :mhm:

Posypałeś głowę popiołem? A worek pokutny ubrałeś?:classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JERZY62 napisał:

Posypałeś głowę popiołem? A worek pokutny ubrałeś?:classic_biggrin:

To chyba ironia jest? :wink: Ale spoko, przyjmuję to na klatę :D A Ty może przestań drwić z wiary katolickiej, gdyż po śmierci może Cię spotkać przykra niespodzianka, ale nie oceniam Cię, bo jako dobry człowiek - postępujący według swojego sumienia - również możesz być zbawiony :D
Pozdrawiam Cię serdecznie (i przemyśl sprawę).

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lilith napisał:

@Hardingbłagam...wiara i religia wszędzie, ale nie we wronach. Sama lubię dyskutować na temat wiary i religii, ale wrony, to strefa od tego wolna. Z góry dzięki.

Lilith, przepraszam, nie wiedziałem o tym... Mam nadzieję, że nie otrzymam ostrzeżenia? :D A w regulaminie forum jest  o tym mowa? Muszę go [regulamin] chyba przeczytać od deski do deski :wink:

1 godzinę temu, Lilith napisał:

U mnie dalej szaro. Podobno dzisiaj ma spaść śnieg, ale mam nadzieję, że się rozmyśli i pójdzie sobie padać tylko wysoko w górach :D

U mnie pogoda taka sama, trochę padał śnieg, ale nie zostało po nim śladu.
 

1 godzinę temu, Lilith napisał:

Jakieś plany na sobotę?

Trochę poprzeglądam forum, może uda się nabić trochę postów :yeah: Przejrzę program tv, może leci dziś coś ciekawego? Śniadanie już zjadłem (płatki śniadaniowe Lion o smaku czekoladowo-karmelowym, moje ulubione :D), obiad też (ziemniaki, sos mięsny i buraczki). Rozwiążę kilka wykreślanek i posłucham muzyki. Może spacer w towarzystwie matki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, exodus! napisał:

oj to chyba nie było zbyt mądre z twojej strony! Wrony są wolne od takich bzdur i durnot, to luźny wątek, jak nie możesz tego pojąć, to będziesz musiał się pożegnać z wątkiem wrony!

exodus!, przepraszam, to już się nie powtórzy, proszę o niedawanie mi ostrzeżenia.

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2019 o 10:22, exodus! napisał:

nie dostaniesz ostrzeżenia, uważam, że jesteś na tyle rozgarnięty, (no przynajmniej taki dajesz odczyt) że z tobą wystarczy pogadać i rozumiesz!

exodus!, równy z Ciebie gość, dziękuję, że skończyło się tylko na słownym upomnieniu, doceniam to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lilith napisał:

Średnio. Przynajmniej na razie. Może z biegiem dnia coś się poprawi.

Ja jak się źle czuję, to mówię sobie, że trzeba zachować anielską cierpliwość i przetrwać ten stan. Zdrówka i pozytywnej energii życzę nasza Kochana Lilith :classic_love:
Ja tymczasem drugi lub trzeci dzień leczę przeziębienie :?

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×