Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

@JERZY62 szkoda, że w świecie ludzi jest na odwrót, kobiety są piękniejsze :D Wracając do świata zwierząt i lwów, mają piękne grzywy, przez co wydają się atrakcyjniejsze od lwic. 

1. Afryka (prymitywne zaloty, ostra reakcja lwicy, nie lubi jak się ją gryzie w tyłek, też bym tak zareagował na jej miejscu) :D 

 

 

2. Polska (pod linkiem materiał filmowy o zakochanej lwicy) :D 

https://trojmiasto.tv/Lew-spaceruje-lwica-sie-podkochuje-9958.html?strona=1&=1&vop=w

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, exodus! napisał:

a jak się wabi, zakładam, że to ON?

Joszi...tak to psina :D

3 godziny temu, JERZY62 napisał:

To pies husky? Ładny, młody pies to zawsze słodziak

Husky...młody to rzeczywiście słodziak. Zabaczymy @Lilith czy wyroście na łobuziaka ;) Na razie uczę go czystości w domu a jest to trudne zadanie. Czasami jak go pilnuję to za nic nie robi a jak go tylko na chwilę spuszcze z oka to zaraz kupsko na podłodze. Mam wrażenie, że się droczy ze mną :D

 

Edytowane przez Linnea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith dziękuję ;) uwielbiam ją, jest taka kochana i bardzo przywiązana do całej rodziny, a my do niej ❤️

@Harding bardzo lubię mopsy, yorki i shih tzu. Ale sama mam akurat kundelka i wżyciu nie zamieniłabym jej na żadnego rasowca.
Tyle miłości co ten pies ma w sobie, to niejednemu człowiekowi brak. Z resztą my nawet nie traktujemy jej jak psa, ale jak członka rodziny, a ja to już w ogóle głupia jestem na jej punkcie. Do tego stopnia, że Gwiazdka reaguje nie tylko na swoje imię, ale również jak wołam "córcia" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith plany na dzisiaj? Przeżyć dzień:classic_smile: Poćwiczyć, już trochę poćwiczyłem. Ładny dzień się zapowiada, słoneczny ale wietrzny. Raczej dzień do siedzenia w domu bo będzie wiatr upierdliwy. A tak to bym się na polu powygrzewał do słonka. Wczoraj też było słonko i 15* ale też był wiatr i nici z wygrzewania.

Miłej pracy życzę:classic_smile:

Witam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo 🙂

Zgadzam się z Liber8 posiadanie dzieci to wielka odpowiedzialność więc nie radziłabym komuś z nieogarniętym zdrowiem być rodzicem. 

Zmartwienia nigdy się nie kończą...jedne odchodzą to przychodzą następne i tak w kółko. Samopoczucie znośne...poza tym mam 4 dni wolnego więc odpoczywam od ludzi ;) Niewiele u mnie się dzieje...nudy ;) To na tyle...bawcie się. Czasem wpadne się pokazać co byście o mnie nie zapomnieli :D

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam 🖐️ pierwszy tydzień minął dość przyjemnie, aż sama się dziwię, że nie mam ochoty  stamtąd uciec. Wręcz przeciwnie. A już myślałam, że ja w ogóle nie nadaje się do pracy. Na samą myśl dostawalam dreszczy, może dlatego, że w innych firmach się zrazilam. Jednak bardzo dużo zależy od ludzi. Jak zespół jest super, to czas inaczej płynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2019 o 14:36, Liber8 napisał:

@alone05 nie wydaje mi się by było to zabronione. 

Tylko, że najpierw należałoby ogarnąć swoje życie i problemy, nie jest dobrym pomysłem posiadanie dzieci i prowadzenie szpitalnego życia. Wszystko zależy od stanu pacjenta, rodzaju diagnozy i wielu innych rzeczy. 

Byłam w szpitalu 5 lat temu, wtedy jak leżałam w szpitalu to poznałam dwie dziewczyny i jedna mi powiedziała, że ma małe dziecko a druga, która wyglądała bardzo młodo i szczupło, na 20 lat powiedziała, że ma syna w gimnazjum czyli już duże dziecko. Zresztą większość kobiet ma dzieci.

 

 

Edytowane przez alone05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×