Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 🙂

Ponieważ nie mam wstępu na Spamową pozwolę sobie tutaj ogłosić, że w w ciągu 3 tygodni schudłam 7,5 kg i mam ochotę na jeszcze :D Do tego nadal nie palę...już ponad 3 miesiące i nie zamierzam wracać ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, na_leśnik napisał:

@Lunaa ja tą strategię przyjąłem odnośnie jednej osoby ale automatyczny ban dotyczył nie wątku na forum tylko miasta. Ale teraz podczas pobytu w PL zamierzam ten zakaz złamać :P

 

5 minut temu, exodus! napisał:

a powitać, no wszystkie drogi prowadzą do Łodzi, czy jakoś tak! ;)

No raczej nie inaczej.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@exodus! sama jestem zaskoczona ilością kg jaką straciłam ale jest to cholernie motywujące do dalszej pracy nad sobą. Rok to już niezły wynik ;) Podziwiam za determinację.

@Lilith byłam na tzw detoxie. Jest  to oczyszczanie organizmu z tosyn i jadłam głównie zmiksowanie koktajle owocowo-warzywne. Walory smakowe wątpliwe ale świetnie zadziałało na sylwetkę i nie chodziłam głodna. Okres trochę ciężki ale do wytrzymania. Teraz mam ustalony normalny jadłospis przez dietetyczkę na którym powinnam tracić na wadze. Są to cztery posiłki w ciągu dnia i powinnam włączyć też trochę ruchu ale z tym u mnie jest ciężko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam. 

 

Ja sobie aktualnie piję yerba mate. Nie wiem co wybrać, energetyki czy yerba mate - po kawie mnie głowa zbytnio boli. Yerba mate jest mocniejsza w pierwszej nalewce od energetyka, to na pewno. Później różnice się zacierają, albo i nawet na plus dla energoli. Piję pajarito - ponoć najmocniejsza yerba. 

U mnie też czas się dłuży, niech ta wiosna już się zaczyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo, u mnie wszystko dobrze powiem wam. Super się czuje. Wracam ciągle do wszystkich obowiązków. I mam postanowienie na najbliższe dni, żeby wysprzątać cale mieszkanie i oddać co nie potrzebne, wyrzucić co powinno być w śmieciach , powyjadac co na zapas :D bo straszny chomik jestem 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×