Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Lilith napisał:

Cześć Miśki :D Witam w ten przepiękny słoneczny poranek :D Wolny dzień, piękne słońce, z którego trzeba będzie skorzystać :D Pyszna kawa, kotki wygrzewające się na parapetach :D A jak tam u Was?

Lilith , ,, w końcu cos pozytywnego (-: cieszyćsię 

 U mnie paraprzymusowa Psycho-Terapia w tygodniu z żoną( niesforne dziecko ) , potem Synuś w inny dzień indywidualna Psychoterapia , a dzis jeszcze wywiadówka . Jeszcze nie zacząłem , a juz mnie to nudzi . 60 km autem -takie jedno spotkanie , a w tygodniu muszę się dwa razy odhaczyć  . W dupę jeża  Panie Boczek ,,, 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Lilith napisał:

Co tam u Was?

Zadałaś Mi Panno BOBU z tymi lekami i szykuję umysł do odparcia ataku na mój uliebieny farmaceutyczny kotlet . Zmienieć twojej decyzji nie mam zamiaru , z góry mówię .

 Musze ochłonąć z emocji i rzeczowo odnieść sie do Twojej decyzji , bo obecnie az gotuje się we mnie ,,, ale spoko .

 Forumowy farmaceuta  ( recept nie wypisuje i nie realizuję ) (-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2019 o 12:40, Lilith napisał:

@Kalebx3 Gorliwyto dobrze 🙂

Witam z kawą :D

Co tam u Was?

W końcu przeszły w 95% bóle głowy, mrowienia na twarzy (k*rwa może ja faktycznie powinienem pójść do lekarza), senność i ogólna apatia w połączeniu z wiecznym zmęczeniem i niechęcią do życia. Aż mnie to dziwi, że nie czuję się nadmiernie zmęczony, nie chce mi się spać i po prostu nie czuję się "cpuńsko", przy tym zachowując w miarę trzeźwy umysł.

Dziwne uczucie kiedy w końcu czujesz się normalnie. Naprawdę jest to bardzo dziwne, jak zamykasz oczy, i nie łzawią one z niewyspania, i jesteś bardziej kontaktowy niż kiedykolwiek. Kiedy cały ten syf jakim jest apatia z pustą manią ci przeszła. Czyli to tak czują się normalni ludzie :D

A tak poza tym to nic się nie dzieje, chociaż szukam nowych rzeczy do roboty 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Duża Mi

Jestem nieogarem, który spakował sobie papier, notatki i zagadnienia, po czym zostawił je na biurku. Muszę uczyć się z kompa, plan był inny.

@Lilith dziś już trochę lżej w pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×