Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż nie, jest czwarta wersja malowania trawy, ale to już wersja ostateczna :D Podlewanie choinki podczas deszczu. Przyjemne, pod parasolem się nie moknie, ale nic to wspólnego z kolorami nie ma, wiec mnie nie kręci :D 

7-650x289.jpg

http://www.studiowschod.pl/zdjecie-dnia-lukaszenka-w-deszczu-podlewa-choinke/ 

 

^^eehhhh ci normalni zdrowi psychicznie, tylko im pozazdrościć pomysłów :twisted:

Edytowane przez Liber8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo

Jak nie macie co robić, to możecie mnie i mój dom podglądać na kamerce on line -> Click (obrotowa). Trzeba dać na cały ekran i oglądać na czymś dużym. Gdzieś tam powinien się pojawić w oddali :D Ale nie to jest ważne.

Najlepiej widać kościół, a jego pasterz się gdzieś ukrywa, sąd i jego przełożeni uznali, że za mocno lubił ministrantów ;/ 

https://plus.dziennikzachodni.pl/kosciol-przyznaje-ksiadz-z-koniakowa-molestowal/ar/13278476

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith zmęczony jestem od stresu. Przyszedłem od laryngologa, byłem na płukaniu ucha z woskowiny i to mnie tak zestresowało bo bałem się żeby nie było perforacji błony bębenkowej.

Też mam cholerne kłopoty ze snem, jak się nie prześpię chociaż godziny to czuje się jak wykręcona szmata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Duża Mi
2 godziny temu, na_leśnik napisał:

Święto Matki Boskiej Pieniężnej to jedyne jakie obchodzę :mrgreen:.

Bo to jedyne słuszne święto ;)

Dzień dobry wszystkim. Jeszcze kilka dni i wrócę na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkim wronom z okazji święta życzę jak najwięcej miłości 💙

12029.jpg

 

PS.

Jak już będziecie uprawiać wolną miłość, to pamiętajcie o zabezpieczeniach i higienie. 

 

PS2.

Jak wam jakiś debil powie "bądźcie płodni i mnóżcie się; zaludniajcie ziemię" to zalecam mieć to w du*ie, niech sam zaludnia i tak nie da rady, ministranta nie zapłodni. A jak już posiadacie dzieci, to nie pozwólcie tej czarnej szarańczy wtrącać się w Wasze życie rodzinne. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×