Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lilith napisał:

@sereneyednie. Tylko, że dołączył się do tego chór i wyszło jak wyszło. A exodus zwrócił uwagę grzecznie, ale jak pojawiły się posty i zaś z wyjazdami o to jaki On nie jest, to zrobił się syf. 

Dlatego radzę się zastanowić gdzie tak na prawdę leży problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam, jak nie tak dawno smieszkowalaś z nihilem... 

Mam Ci przypomnieć wcześniejsze wywalenie Arahji, Kota Jarosława, sarkastycznego serca, Karalajny? Też z powodu DL68. 

Moim zdaniem to źle rozumiana solidarność "zawodowa". 

Nasz moderator już mnie dwa razy obraził odkąd jest modem. Teraz, że jestem oszustką w kontekście zdjęć i wcześniej też się zdarzyło (przynajmniej jedna! Dobra decyzja w życiu). Poza tym teraz zagroził mi, że wylece z forum. Ja dziękuję za taką moderacje, w atmosferze zastraszania i cenzury. Forum nie istnieje dla moderatora. Moja szansę exodus już wykorzystał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lilith napisał:

@sereneyedw tym, że ciągle ktoś na Niego napada, a inni wtórują. Dajcie Mu też trochę pomoderować. A nie wyłapujecie cholera wie co i robicie z tego obszerną dyskusję. Po co? 

Ciągle ktoś na niego napada, to ciekawe, a nie nasuwa Ci się pytanie dlaczego ? może jest jednak jakiś powód dla którego (z moich obliczeń) co najmniej 20 osób w tej chwili na tym forum negatywnie odnosi się względem jego stylu moderacji?

Przypominam że forum ma być z założenia centrum wymiany informacji pomiędzy użytkownikami, a nie piaskownicą do zabawy dla moderacji. Obecnie regulamin jest taki że, "Ekipa" może robić co im się żywnie podoba i sorry ale w tej chwili nie ma wolności wypowiedzi na tym forum, nawet gdy ta nie łamie ŻADNEJ(sic!) z zasad podanych w regulaminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lilith napisał:

Jak byś się poczuła, gdyby ktoś Ci przysłał wiadomość śmiejąc się z Twoich problemów? Nie mówię tu o sobie, choć też tego doświadczam, ale o innych. 

A zdajesz sobie sprawę z tego że @exodus! robił to samo zarówno w otwartych postach i na PW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lilith napisał:

@sereneyedten regulamin funkcjonuje od lat. I od lat Ekipa ma pełne możliwości. Tak było, jest i będzie.

I dopóki tzw "Ekipa" nie nadużywała furtki w postaci tego jednego zapisu, nie było takiego chaosu na forum jak teraz, to raz a dwa to otwarcie pokazuje że sami nie stosujecie się do zasad własnego regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lilith napisał:

@sereneyedwiesz, kiedyś była dokładnie identyczna dyskusja, kiedy skład Ekipy był zupełnie inny. Co jakiś czas się zdarza taka sytuacja.

I bardzo dobrze, żeby utrzymać poziom potrzebna jest stała dyskusja a nie zamiatanie problemów "pod dywan", póki co usuwacie 90% postów wskazujących na to że problem jednak jakiś jest, interpretując zasady wedle swojego "widzi mi się".

Edytowane przez sereneyed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się odnosić do tego, o czym nie wiem. 

Wiem tyle, że mnóstwo osób nie chce exodusa jako moderatora. I mają ku temu konkretne powody, zresztą co i rusz jest dostawa nowych przez samego zainteresowanego. 

Zastanawia mnie jedno... Czemu, do jasnej ciasnej, go tak bronicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale wasz nowe podejście ewidentnie nie wychodzi i to widać jak na dłoni, po głowach częściej dostają zwykli użytkownicy forum, sukcesywnie zrażacie do forum ludzi, co innego usuwanie postów za obelgi i personalne wjazdy, obecnie forum jest cenzrowane, taka prawda.

Powodzenia na nowej drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lilith napisał:

@sereneyedale My musimy dbać też o to, co się dzieje poza Forum i o to, żeby ktoś nie popełnił samobójstwa po tym jak otrzymał wiadomość od trolla, który na głównej stronie jest bez skazy. Takie jednostki po prostu wylatują, a pozostałych upominamy jedynie słownymi ostrzeżeniami, żeby przystopowały w swoich wyrzutach, bo nie mają racji. 

A zastanowiłaś się np co mogła poczuć taka @karolink gdy @exodus! pisał że nie wierzy w gwałt na niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, exodus! napisał:

@sereneyed to jeśli tak, mimo prośby o zaprzestanie, to co masz jeszcze ciekawego do powiedzenia? :mrgreen:

Ja? ja nic nie muszę, szczerze za dużo już czasu poświęciłem dla kogoś takiego jak Ty, moje rady mieliście gratis 😄, natomiast inni użytkownicy jak widać w innych tematach (tych jeszcze nie usuniętych) powoli zaczynają wyrażać swoje opinie na temat tej całej sytuacji, pozostawię to im.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×