Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, exodus! napisał:

@Lunaa ale sztywno! tak jest, spocznij! ;) co u ciebie słychać, jak sobie poczynasz?

Uff spoczne rzeczywiście...tak o wiele lepiej ;)  Dziś spędzam czas samotnie więc mam czas na wirtual a do tego miałam swoje domowe obowiązku z racji wolnego dnia od pracy ;)  Nie ma jak życie rodzinne :D

6 godzin temu, Mireadh napisał:

unaa, witaj i tutaj ;) rozgość się.

Zaglądam tu rzadko ale czasem coś skrobne jeżeli nikomu to nie przeszkadza :D Rozgoszcze się z przyjemnością 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, exodus! napisał:

@Lunaa bycie zbyt sztywnym szkodzi! ;) Czyli dzień tylko dla siebie... :105:  więc: trzepałaś dywany, szyłaś zasłony, to wiadomo! a co zrobiłaś dla siebie?

Wiesz co rzeczywiście jestem trochę sztywna...przyznaję się do tego bez bicia ;)  Może jest też tak, że mam dystans do ludzi z racji tego, że trochę obawiam się kontaktu z nimi. To taka bariera która ma chronić  mnie i mówi innym raczej nie zbliżaj się. W zasadzie ciężko mi to przełamać ale niektórym się to udaje...wystarczy cierpliwość i pewien poziom zaufania. 

Dla siebie niewiele zrobiłam ale wieczór przede mną i zakończyłam obowiązki więc mogę się teraz zająć tylko sobą :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heledore napisał:

Tylko w takich sytuacjach, kiedy bardzo nam zależy jednak ciężko zachować chłodne, trzeźwe myślenie!

Można, ale organizm to i tak odchoruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Heledore napisał:

Prawda. Chyba nawet bardziej niż jakby tego nie dusić w sobie.

Od razu przypominają mi się czasy pierwszych dyżurów i nauka anestezjologii. Studenci mówiący mi, że jestem najbardziej opanowanym anestezjologiem, jakiego widzieli, pochwały od współpracowników i pierwsze somaty po powrocie do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heledore napisał:

Dalej zostało Ci takie opanowanie?

To zależy od samopoczucia, ale na ogół tak.

18 minut temu, exodus! napisał:

jak wygląda Duża? :D

Też jest ruda i wredna :P

A co słychać... dmuchawce, latawce, wiatr... :classic_love:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Carica Milica napisał:

@Lilith, czekam tak długo (a może niedługo), bo rekruterki nie ma dzisiaj i jutro, tak bym dostała odpowiedź już dzisiaj. Czekanie mnie dobija i staram się nie myśleć o afobamie, bo jego branie nie ma sensu. Tamten sezon AHS zakończyłam, ponieważ był obrzydliwy i jakieś pierdoły mi się śniły. Moim ulubionym pozostaje i tak drugi. 

Wiem o czym mówisz ja czekałem ostatnio miesiąc po ciężkiej batalii z rekruterem i kierownikiem żeby się określili wcześniej. Słabo wypadłem więc chciałem żeby się określili wcześniej i po miesiącu dostałem odpowiedź... odmowną. W międzyczasie umkneły mi dwie inne oferty fajnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Carica Milica szykuję się do objecia statusu admina, ale to dopiero jak Lilith będzie na emeryturze, za jakieś kilkadziesiat lat.

Wtedy osiągnę 88888 postów i będę doskonałym adminem.  Poza tym brakuje brakuje czerwonego koloru na forum, to zapełniam lukę.

w czerwonym mi do twarzy :D 

1212.jpg.b113a7e5bbb4f8b699112ac5061dd5fd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Carica Milica napisał:

@kleks, to bym startowała na tamte dwie oferty, niż czekała. Ale miesiąc? Zazwyczaj dają odpowiedź po dwóch tygodniach, gdybym miała tyle czekać, to bym odpuściła, to znak, że z firmą jest coś nie tak. 

Witam wszystkich 

A bo tamta oferta to państwowa firma monopolista a tamte oferty były trochę gorsze i jedna zlecenie ale za dobre pieniądze. I jednak nie okazało się jakoś specjalnie etyczna jest korporacja czeka się tydzień dwa potem pisze maile dzwoni i w końcu miesiąc.

Skomplikowane to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@exodus! Ja bym na Twoim miejscu trochę bardziej odpuszczał, drobne sprzeczki utarczki, to nic takiego. Co innego groźby wyzwiska, zastraszanie, rzucanie mięsem, to wtedy robić porządek. @Aylen90 ostatnio "niezrozumiałą" emotkę dała, to przez kilka postów ja ścigałeś, dlaczego taka, a nie inna emotka? Przecież to kompletny bezsens ;/

 @Heledore thx, widoki może i ładne, ale przydałaby się nowa łopata do odśnieżania, średnio jedna jest łamana jest na sezon. Chociaż czy ja wiem czy ładne? Budynki to stare stodoły, napada jeszcze metr, to się to zawali :D 

@na_leśnik zima dopisała, ale bywało gorzej, obecnie znów pada. Pamiętam czasy jak żeśmy z nie cierpliwością wyczekiwali na komunikat o zamknięciu szkół. Jakieś 20 lat temu :D Pokrywa śnieżna zrównała się z dachami i nie było sensu wychodzić z domu :D 

@Lilith, nie jesteś zła, że nadużywam czerwonego koloru w avku i sygnaturze? :mrgreen: 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@exodus! tylko, że jak ja pier*olnę sobie emotką -> :evil: i jak mnie będziesz wypytywał, dlaczego taka, a nie inna i będę musiał przez kolejne posty tłumaczyć, o co chodziło, to mnie prędzej szlak trafi, niż będę dalej pisał na forum. 

@Carica Milica w czerwieni mi do twarzy :pirate: uznałem, że Lilith aktualnie innych kolorów używa, to jestem w zastępstwie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, exodus! napisał:

nie muszę tobie tłumaczyć zer swoich decyzji

Oczywiście, że nie musisz. Mój komentarz dotyczył, sytuacji w której podążasz za bogu ducha winną użytkowniczka i wypytujesz o emotke. jprdl. Odechciewa się pisać, a czytać już tym bardziej. 

Zobacz sobie na działania innych moderatorów - Komuś przeszkadzała emotka Aylen? Mieli problem z jej zrozumieniem? No chyba nie :D Weź czasem odpuść i tyle. 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, exodus! napisał:

nie wiem po co to robisz?

Robię to po to, żebyś zrozumiał, że jak dziewczyna mówi -  "nie wiem dlaczego się mnie czepiasz". (Rozmowa poleciała już dawno gdzies w kosmos, ale dało się tam zauważyć, że czuła się niekomfortowo).

Natomiast Ty kolego, nie wiem czy zauważyłeś, naparzasz postami, do momentu, aż Twoja racja nie zostanie uznana. 

Jeśli chodzi o temat - uważam go za otwarty, jak to dzienne wrony - otwarte cała dobę. Nie widzę najmniejszego powodu, by uważać go za zamknięty. 

Rozmawiamy kulturalnie na tematy związane z moderowaniem i nie widzę powodu do spiny, jak zaczniemy rzucać miesem, to wtedy co innego, ale do tego nigdy nie dojdzie, miejmy nadzieje :D 

 

@Abigail_1Sm25 :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×