Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

@Lilith słusznie! Bo jak moja babcia zwykła mowić: "jestem piękny z definicji"!

Ja właśnie wracam po tygodniowej wycieczce po Chorwacji. W życiu nie byłem na wakacjach za granicą i chciałem sprawdzić jak to jest opuszczać kraj nie w celach zarobkowych. Fajna sprawa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Pragi to faktycznie rzut beretem masz :D . Praga też za mną chodzi ale nie zamierzam z żadnym biurem jechać. W tym roku planuję prawko zrobić i auto kupić. Jak będę we Wrocku u siostry to może własnym transportem ruszymy na dzień czy dwa. 

Chorwacja bardzo mi się podobała,.Nigdy nie lubiłem morza, zawsze kojarzyło mi się z ujowymi wyjzdami kolonijnymi których nie lubiłem, w dodatku daleko od gór. A tu szok! Góry i morze w jednym miejscu!😅

W pracy poznałem taką parę "etatowych" podróżników którzy jeżdżą po świecie z psem i zaproponowali mi wspólny wypad. Autko, airbnb, troche żarcia i ciuchów i pojechaliśmy. Łącznie w tydzień udało się zwiedzić prawie wszystkie zaplanowane miasteczka w Istrii i nieco na północ (łącznie ok 25 starówek). No i ogromny plus zwiedzania Chorwacji w zimie: praktycznie brak innych turystów, w większych miastach takich jak Porec czy Pula niby ktoś tam się szwęda, ale w takich małych dziurach gdzie mieszka co najwyżej 2000 ludzi nie widać nikogo, nawet miejscowych. Ogólnie to jestem zachwycony ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith do 4 lutego siedzę w Polsce. A potem tradycyjnie: całoroczna kampania kwiatkowa. Mam nadzieję że do tego czasu uda mi się zdać ten cholerny egzamin na prawko bo potem z czasem może być krucho.

A Ty dalej stacjonujesz w swojej górskiej twierdzy?

 

3 minuty temu, exodus! napisał:

@na_leśnik a witam! :D ty zawsze mi się kojarzyłeś z czymś pozytywnym, nie wiem dlaczego!

 

Prawidłowo! 😎😆

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith bałwan fajny, pokrywa śniegowa nie za wielka.

Patrzcie na to -> click
Przed domem mam 1 metr, momentami jest 2 metry. Ogólnie wiele miejsc i zabudowań jest tu odciętych, na stronce puszczają propagandę, nie jest "jak z bajki" jak nie można z domu wyjść ;/

W wyższych partiach jeszcze gorzej, napadało tak, że zrównało z dachami i piszą o tym media. Turyści debile utknęli w schroniskach :classic_smile:

Nie robiłem dziś nic ciekawego, nie odśnieżałem, nie ma to sensu na chwilę obecną.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam, moi drodzy. Trochę zawaliłam sprawę, ale już trudno.

U mnie śnieg topnieje, a u Was?

Ed: ok, już widzę, jak się ma sprawa śniegu. Coś mi nawala Forum w telefonie. @Lilith, współczuję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith, nie, pewnie dostanę na początku przyszłego tygodnia. Mało napisałam, mocno kombinowalam...nie wiem. Czasem chciałabym mieć jeszcze jeden rok przerwy na ogarnięcie życia, a dopiero potem zdawać te egzaminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith, powtarzałam rok studiów i ta przerwa dużo mi dała, tyle że poświęciłam ja w dużej mierze pracy naukowej, więc przerwy "dydaktycznej" jako takiej nie miałam ;) serio, chciałabym jeszcze trochę odpocząć, ale z wielu względów nie mogę sobie na to pozwolić. A co studiowałaś?

Rozumiem, że w obliczu pracującego weekendu, poniedziałek masz wolny? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przywitam szanowną administrację i moderację również ;) Dobrze Was widzieć 🙂 

Kawa razy dwa się zanosi. Mogłabym ja pić bez ograniczeń...ale nie przekraczam trzech sztuk dziennie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, exodus! napisał:

Jakieś większe plany na tą leniwą w moim przypadku niedzielę?

Przygotować jedną rzecz do wysłania artykułu i opracować część zagadnień do kolejnego egzaminu. Reszta czasu wciąż do rozdysponowania - pewnie jak zwykle Forum, spacer z psem, jakaś książka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×