Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lilith napisał:

@neonnie wiem, jaką mnie pamiętasz, ale zobacz na licznik postów. Zawsze dużo pisałam. Bywały tylko przerwy. Co u Ciebie?

No troche taka inna sie wydajesz.Ja wkoñcu wychodze na prostą. Ale nie jestem wstanie wskazac co okazało sie kluczowe, chyba to że za każdym razem wstawałem i szedłem dalej. A Ty w dołku? Rozumiem, ale przeciez dasz rade ;)

5 minut temu, JERZY62 napisał:

Siema @neon kupe lat nie widziałem Cie.

Siema stary rowerze, co u Ciebie lepiej na bani?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heledore napisał:

No i po sprzątaniu i gotowaniu obiadu. Nawet bezboleśnie poszło.

@neon dawno Cię nie było ;) Co słychać?

@Lilith ten avek też śliczny. Tylko bardzo smutny.

Witaj, jakos pcham ten wòzek, choć pare razy byłem w tragicznym stanie w swoim zyciu. Nasze umysły i ciała są wstanie znieśc wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudziłem się w 2019 i jestem dalej uparty, wycofany, ostrożny i niedostępny :D Czyli nic nowego.

@Heledore piękne trafienie 666.666 :D 

@Lilith ja bym ludźmi ich nie nazwał, to hołota przyjechała w góry postrzelać i się napić, jak patrzę na relacje z zakopanego https://teleshow.wp.pl/zakopane-to-naprawde-byl-sylwester-marzen-6333658610288257v zastanawiam się co by się musiało wydarzyć, żebym tam poszedł i świętował razem z idiotami? Nie ma takiej opcji, musieli by mi dopłacić - minimum 500 zł. Wprowadziłbym się stan upojenia alkoholowo narkotycznego i krzyczał na rynku, że jest suuuuuper, ale to tylko za pieniądze. Za darmo i na trzeźwo się tak nie da :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2019 o 17:00, Lilith napisał:

@neonto nie głupota - to urok osób z zaburzeniami ;) Madź nie odzywa się już od dawna. Nie wiem, co u Niego słychać. Jak Go poskładało, to od tamtej pory prawie się nie odzywa. 

@Heledore

Ehh tyle niezawionionego cierpienia na tym świecie,  i nie wiadomo po co. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@exodus!, nasza posiadówa miała zgoła odmienny charakter, ale kawa i ciasto są zawsze mile widziane :D

3 minuty temu, exodus! napisał:

żyję! to jest odpowiednie słowo!

To w sumie najważniejsze :D

Egzaminy... nauka powoli do przodu, idę do boju w sobotę. Jakoś to będzie ;) jestem tylko cholernie zmęczona tym wszystkim, wolałabym już robić ciekawsze rzeczy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lilith napisał:

Wyspałam się! :D 

Moje gratulacje :D

U mnie śnieg, słoneczko, radość... i robota ;) mam tę moc, mam tę moc, cały semestr w jedną noc! :D

Wspaniałego dnia wszystkim! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×