Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

@Carica Milica powodzenia jutro!

@zzzzz już nie koczuję pod kołderką! ❄️

Wytrzymałam 3h z moją matką lepiąc pierogi i czuję się po tym nadspodziewanie dobrze, uważam to za duży sukces. Dorosłość zaczyna się wtedy, gdy nie wyżerasz farszu do pierogów bez opamiętania, tylko dbasz o to, żeby móc z niego ulepić jak najwięcej ;)

Czas porobić trochę rzeczy na jutro, ale z pozytywnym nastawieniem ;) stwierdziłam nawet, że mimo bojowego nastawienia i burzliwych dyskusji z terapeutą, pójdę jednak we wtorek na sesję. Dam facetowi zarobić przed świętami, co mi tam ;) niech nakupuje za to kapusty do pierogów i buraków na barszcz :D

A jakie Wy macie plany na wieczór? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i już po spektaklu, przyszło dużo ludzi, cała sala była wypełniona ludźmi. Wszystko poszło zgodnie ze scenariuszem. Najlepiej wypadł Piotrek, miał bardzo inteligentny tekst (jak on się go nauczył na pamięć to nie wiem) i miał na głowie perukę z dredów, wyglądał demonicznie, jak czarny charakter. Jarek miał na sobie czerwony kombinezon i wypadł świetnie, jak prawdziwy aktor. Joasia miała na sobie sukienkę i koronę na głowie, wypadła świetnie. Ja byłam ubrana w czarne spodnie, czarną bluzkę i bordową kurtkę, na głowie miałam czapkę Mikołaja :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oberwałem ,jestem ranny - jakimś cudem dziewczyny mają dziś dobrego cela :shock:  Macie farta -wiatr Wam sprzyjał :D

D237_56_419_1200.jpg

ale ja sie nie poddaje !  :pirate:

jutro spodziewam sie kontrofensywy ,więc teraz zajmę sie gromadzeniem amunicji:
LMM-Cover-Images-28.jpg

...amunicji nigdy za wiele ;)
pile-of-snowballs-picture-id182411580


dobranoc Mroczne istoty 🎃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Abigail_1Sm25 przed wypiciem kawy trzeba zając się stanem powietrza, bo widzę, że kiepski :classic_smile: Dymiące kominy i wydobycie węgla, do likwidacji. 

A górników przekwalifikować i niech robią panele słoneczne, wiatraki i wszystko co związane z odnawialną energią, tak byśmy mogli oddychać czystym powietrzem :classic_smile:

Ale jak im powiedzieć, że zamiast 4000 na rękę, dostaną przy montażu paneli 3750, to murowany protest w Warszawie + palenie opon i jesteśmy w punkcie wyjścia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

Wspominałam może, że kocham poniedziałki? :D

Wstąpiła we mnie jakaś nieopisana energia i radość, pierwsza kawa dawno za mną, zrobiłam dziś już masę rzeczy, a jeszcze całe mnóstwo na mnie czeka :D

@Lilith, fryzjer już umówiony :D

Cudownego dnia wszystkim! :D❤️

Edytowane przez Duża Mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith, i dobrze! 🙂

Ja nieprzytomna dziś jestem. 

@Liber8, niestety to nie jest takie łatwe. Po 1. mamy za mało światła, żeby panele były cudownym rozwiązaniem. Po 2. nie tylko o gornikow chodzi. Jest ogromna liczba firm powiązanych z górnictwem, mnóstwo pracowników. To trzeba mądrze zrobić. Po za tym znacząco wzrasta ryzyko alkoholizmu itd. Nikt się nie chce za to wziąć, bo wybuchnie...

@Mireadh, gratuluję 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heledore napisał:

No hej wszystkim.

Ja w pracy popijam sobie drugą kawę. Zaraz trzeba się będzie wziąć za czytanie publikacji- moje ulubione :roll:  Ale przynajmniej ładny widoczek mam za oknem!

Jest jedna rzecz gorsza od czytania publikacji - przygotowywanie publikacji do wysłania :P pozdrawiam znad edytowanego po raz milionowy artykułu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heledore napisał:

Jakoś, byle do przodu! Powoli zaczynam zbierać rzeczy o które prosiła zagraniczna część mojej rodzinki. No i w niedzielę lecę do nich na święta!

Wow, a dokąd lecisz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ogarnięta diabetologicznie. Na pewno gospodarka cukrowa delikatnie szwankuje, ale na razie nie muszę nic robić. 

A z tą kawą to dlatego, że nic nie spałam w nocy. Nie ma cudów. Normalnie kawa fajnie mnie pobudza. 

Dziekuję za troskę! 

Edytowane przez Abigail_1Sm25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrony, zachęcam do odwiedzenia wątku w offtopicu Nasze Sny i umieszczenia dziś 100 zł pod poduszką :mrgreen: 

Mniejsze nominały (ani większe) nie wchodzą w grę, no chyba, żeby mnie strolować :mrgreen: Karty kredytowe nie są przyjmowane :D Dobranoc :D 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×