Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, el33 napisał:

6 rano... Kto wymyślił taką godzinę powinien się smażyć w piekle...

Ap 13,18

18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.
:mrgreen:

no to nowy dzień, wstałem z bananem na twarzy, no to kawa 1x! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 🙂 Próbuję ukrywać odchyły przed innymi, a że sama mieszkam, rzadko muszę to robić 🙂 podoba mi się to, że nastał czas kocyka, skarpetek i ciepłych ubrań. Za to skóra marnieje, dziś po chwili na dworze policzki mnie piekły i ręce już szorstkie. Coś za coś 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@distorted_level68 nie każdy może miód, patrz moja była szefowa, która zamiast tego dodawała sok śliwkowy... W smaku było ciekawe ;)

Co najbardziej szkodzi na sen??? Poza zbyt dużą ilością myśli to katar córki... Co godzina jest akcja odkurzacz i czyszczenie nosa

@Heledore Dobre jest to wino bezalkoholowe, smakuje tak jak zwykłe tylko bez "efektów dodatkowych"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@distorted_level68 dotyczą ogółu, masy wspomnień, czasem zajęć jakie czekają następnego dnia.. Długo by opowiadać. Ważne, że kolejny dzień jest i można działać, coś zmieniać ;)  Za jakiś czas może uwierzę, że nie jestem tą złą zołzą z chaty na kurzej łapce :P Póki co syrop nr 3 podany, mieszkanie wywietrzone, pora na utulenie do drzemki lub obiad. Zależy co pierwsze nadejdzie

@Heledore chyba mnie przekonałaś 🙂 szukałam kogoś, kto próbował i mógłby zarekomendować. Nawet wiem komu pierwszemu sprawie ]:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×