Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wrońce, fakenewsy będą przychodziły z przyszłości, najpierw nudny wczorajszy truenews, (strona główna interia.pl)

a pod spodem fakenews z roku 2023 :classic_smile:

Wszystkich nie uwzględniłem, jest tylko parę forumowych nazwisk, jak ktoś sobie nie życzy by widniał jego login na fakenewsie, to proszę o info na PW. 

2018.thumb.jpg.576a99fe893663ed0f143431af4f7509.jpg

 

 

:classic_smile:

2023.thumb.jpg.c66cde60b552aeb6123358c13086222c.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith hey! 🙂 a pol'and'rock słychać! :D śledzę wszystko co z tym związane, nie mogłem jechać, mimo, że gra Soulfly! :uklon: no ale nie można mieć wszystkiego! :bezradny: a co u Ciebie słychać, jak* w nowej pracy?

Do zainteresowanych:!

https://www.focus.pl/artykul/pigulki-dzialaja-badania-potwierdzaja-skutecznosc-antydepresantow-180222013739

fake news?

kawa 1x! :D

 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith bałagan organizacyjny? że taki młyn w sezonie i ciężko to wszystko ogarnąć? od 15:00 będę oglądał rozpoczęcie festiwalu...! no i powiedzmy, że nic innego przez ten okres nie będzie u mnie lecieć! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heledore napisał:

@distorted_level68 a tutaj link bezpośrednio do publikacji. Można samemu się przekonać, czy fejk ;) : https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(17)32802-7/fulltex

no i to jest rzetelna odpowiedź! dzięki! :uklon:

@Lilith wiesz, uważam, że prędzej czy później, osoba która sobie nie radzi na takim stanowisku, przez którą są problemy, jest szkodliwa dla firmy i ogółu, zwyczajnie sama zrezygnuję od natłoku obowiązków i ciężaru który musi dźwigać, a nie potrafi! myślę, że to kwestia czasu...! a jak myślisz, jest szansa na to, aby kwestia organizacyjna spowodowana niekompetencją jednej osoby, ma szanse na lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kia_ sportage przykro mi z powodu śmierci babci, moi dziadkowie już nie żyją, obawiam się śmierci rodziców. Myślałem nad tym i czy dam rady ogarnąć pewne rzeczy, doszedłem do wniosku, że dam. 
Dużo lepiej byłoby jak by to mnie pierwszego szlag trafił, ale wtedy im byłoby przykro :classic_sad:

Nic ciekawego się u mnie nie dzieje, odnowiłem dzisiaj stół, zdjęcia w temacie stołowym, dział Twórczość. 

Przymierzam się do umieszczenia ogłoszenia o stałą pracę, będzie to coś w rodzaju:

38923470_10216843801785320_4829138138154663936_n.thumb.jpg.73d77ffb3b111755333462d7283fc991.jpg

 

no ale to jeszcze nie teraz, pracodawcy mają za duże wymagania :classic_smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2018 o 11:00, Liber8 napisał:

"Niemowląt ze zdolnościami paranormalnymi przybywa"

 

całkowicie się z Tobą zgadzam :mrgreen:
 

W dniu 15.08.2018 o 20:24, kia_ sportage napisał:

Ja co do prawka przeniosłam papiery do Ostrołęki muszę ogarnąć tam trasy i samochody, a szczerze powiem nie znam Ostrołęki. 

@kia_ sportage dasz radę ,trzymamy kciuki :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wrony :classic_smile:
 @Lilith, czy mogłabyś zerknąć na PW? nie wiem czy wiadomość nie doszła, czy po prostu nie odczytałaś. Z góry thx.

 

Upały drażnią ludzi, przedstawiam true newsa z przyszłości, to prognoza pogody na najbliższe lata.

Zielony kolor oznacza przyjemny chłodek, temperatura w granicach 50-70 stopni °C. Także spokojnie można udać się do Mediolanu na wakacje :classic_smile:

54f807e02394e_o.jpg?24650

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

19 minut temu, Lilith napisał:

Jakie plany na dzisiaj?

Przedstawiam plany z trzech dni

 

Na dziś:
Nakarmić króliki, kury, kota, ptactwo. 

Wczoraj:
Za pomocą kosy skosiłem całe ziemniaki, mam zakwasy i dziś jestem do niczego. Kilka godzin ekstremalnego wysiłku w pełnym słońcu dobrze robi na umysł i ciało :D 

Na jutro:
Być może będę leżał w ogródku pod śliwką na ławkach. Problem w tym, że raz mrówka wyszła po ławce i bezczelnie mi na nogę weszła, nieprzyjemne uczucie o_0 
Teraz boję się mrówek i leżenia na ławce. Pozostaje zakup hamaka, tam mnie nie dorwą.


Ps.
To nie są jakieś zwykłe czarne czy czerwone pospolite mrówki, ich się nie boję. Ta co po mnie szła to jakiś dziwny olbrzymi gatunek, wielkość dochodzi do 2 cm albo i więcej o_0 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×