Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, distorted_level68 napisał:

nadal czysto, a jak to będzie dalej się okaże, z fajkami to mam zawsze przeboje, no ale puki co, nie palę!

To ile już wytrzymałeś? W ogóle gratulacje...nie wracaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrony nie spać, raport ze wsi. Będzie brutalnie, lepiej tego nie czytać :sad:

 

1. Sąsiad (mieszka blisko lasu) ma swój kurnik i kury, to tu normalka. Nocą lis wszedł do kurnika, zabił 10 kur.

Osiem zabił i zostawił, a dwie "wziął" ze sobą i w lesie zjadł. Źle zabezpieczony kurnik i tragedia gotowa. Te dwie to męczennice. Szkoda kur :( Szkoda sąsiada :(  

✝️ ✝️ ✝️ ✝️ ✝️ ✝️ ✝️ ✝️,  ✝️ ✝️

 

 

2. Inny sąsiad, ma owczarka, potężne psisko, zabezpieczony jest klatką z prętów stalowych ustawionych pionowo, co kilka cm jeden pręt.

Jacyś turyści z bardzo chorymi umysłami pojawili się koło jego domu. Mieli ze sobą małego pieska, nie był na smyczy, biegał se wolno.

Podszedł za blisko klatki i owczarek go wciągnął. Tragedia polega na tym, że na oczach dzieci się to rozegrało. 

I kto tu jest winny? Niedo*ebanie umysłowe turystów polegało na tym, że chcieli do sądu z tym iść. Nie wiem czy by wygrali, pewnie nie, ja bym kupił im smycz. 

Nawet mi ich nie żal, z psami się chodzi na smyczy 😕 

✝️ 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heledore napisał:

No mało przyjemne wieści przynosisz.

@Heledore to prawda. 

W jednej i drugiej sytuacji zawinili ludzie.

A w tej drugiej, dodatkowo dzieci będą mieć uraz psychiczny. Takie rzeczy się pamięta. Nie widziałem tego zdarzenia i chyba nie chciałbym widzieć, ale z relacji wiem, że było dużo płaczu, wrzasku i bezsilności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kia_ sportage też współczuję :( 

Na pocieszenie powiedz córce, że złamana ręka będzie w przyszłości sprawniejsza, a ona sama mocniejsza psychicznie od tych co nigdy nie złamali :classic_cool:

Miałem podobnie i też złamałem 2 razy rękę w dzieciństwie :classic_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nocne Darki  🕒
@Liber8 weź nie strasz ... na wrzucaleś krzyży i już sie bałem że ktoś umarł :nono: to tylko kury..

Wydaje mi sie że w waszej wsi miedzy 3 a 5 w nocy grasuje WILKołak :pirate: 
swoją drogą skąd masz tak dokładne informacje że akurat " a dwie wziął ze sobą i w lesie zjadł."  ciekkkaaaawe ,ciekkkkaaawe jak sie z tego wytłumaczysz...
 

14 godzin temu, Liber8 napisał:

Tragedia polega na tym, że na oczach dzieci się to rozegrało.

mogło być gorzej jakby któreś z tych dzieci podeszło do tego owczarka



@kia_ sportage współczuje tych przygód co ostatnio ci sie przytrafiają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zzzzz napisał:

ciekkkkaaawe jak sie z tego wytłumaczysz...

W żaden sposób, w żaden, kurła :pirate:

Nie widzę tu potrzeby tłumaczenia się z czegokolwiek ;) 

 

Chociaż jedna a rzecz wymaga wytłumaczenia - przecinek między krzyżami niepotrzebnie postawiłem i lekko urażone mogły się poczuć osoby głęboko religijne, gadką o "męczennikach". Sorky :pirate:

Schemat działania lisa jest prosty

- wchodzi

- zabija 10

- zabiera ze sobą 2

Przyjedź do mnie to pogadasz z właścicielem :D

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Liber8 napisał:

W żaden sposób, w żaden, kurła :pirate:

wieeeedziałem 👹

 

5 godzin temu, Liber8 napisał:

Przyjedź do mnie to pogadasz z właścicielem :D

2 wilkołaków w 1 wsi - sołtys tego nie wytrzyma :pirate:

 

5 godzin temu, kia_ sportage napisał:

@zzzzz no cięzko ostatnio żyć,

posłuchaj tego chociaż raz  :


kia zasłużyłaś dziś na odpoczynek ,zapodaj sobie kąpiel z dużą ilością pianki +kieliszek wina w dłoni  -jesteś w stanie to zrealizować ,znaleźć tą chwile dla siebie ? 🍷 🍹

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .

 Nie wiedziałem gdzie umieścić te informację , która osobiście duzo dla mnie znaczy , mianowicie wczoraj minęło 7 bitych lat jak udzielam się na Forum . Cieszyłoby mnie to o wiele bardziej , gdyby nie to ,że Ci , którzy zmielili skórkę Forum wraz ze wszystkim co za tym stoi , zesrali , zmasakrowali oświnili  i pogorszyli na maxa to Forum i to ( według mnie w bardzo wielu aspektach  . Wystrarczy spojrzeć na ilość Ludzi , którzy wchodzili wcześniej , a ilość wchodzących na Forum obecnie w nowej, mocno niedorobionej wersji . Cyfry nie kłamią i nie ma co z nimi wchodzic w polemikę .

Druga niepocieszająca dla mnie sprawa to " bariera " utrudnienia w wysyłaniu PW i to szczególnie ,że jak wcześniej dostawałem prawie codziennie po średnio 3 PW , teraz  dostaje promil tego co było wcześniej .

 Jestem smutny z tych pwyższych  powodów  , ale 7 lat jakoś funkcjonowałem , dopóki komuś  nie odbiło i chcąc cos tam poprawic bardzo wszystko popsuł .

 7 lat i kilka tysięcy postów ,  a teraz jest Tu tak lipnie ,że nawet pisać sie nie chce . " Fachowcy - remontowcy " stworzyli jakąś zawiłą hybrydę .I TO DO ICH Fuszeerki mam największe uzasadnione pretensje .

    Fajnie mi tu w zdecydowanej większości było przez te 7 lat , poznałem wielu fajnych ludzi , dowiedziałem się nowych ważnych info o lekach i nie tylko .Pożegnałem również Tych , którzy odeszli stąd do wieczności z różnych powodów  Wyrażałem siebie Tutaj  , a teraz jakoś nie mogę KUŹWA pisać  i to jest moje obecne spore  zatwardzenie dupy w związku z 7 rocznicą mojego  Istnienia na Forum . Co więcej , chyba zasłużyłem na jakieś Brawa , ,, :brawo: , ale co tam ,,,, ALE CO TAM ,  ale co tam ,,,))) i kto tam ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Heledore napisał:

Ciężko się przyzwyczaić faktycznie do nowego wyglądu, ale przecież to nie dla wyglądu tu jesteśmy... tylko dla ludzi...

 OK , masz prawo mieć swoje zdanie . Szanuje to .

 Jeśli chodzi o mnie w temacie który poruszyłaś , to przede wszyskim jestem TU DLA SIEBIE , a ,że przy okazji Inni korzystają z mojego pisania ( i na odwrót , kiedy ja korzystam z czyjegoś pisania ) to bardzo mnie to cieszy .

Tylko  teoretycznie WYGLĄD  Forum ma drugorzędne znaczenie . W rzeczywistości ( jak widać u co -niektórych ) takie duże szczególiki są bardzo ważne . Taka paralela : umawiam sie z dziewczyną powiedzmy na randkę ,a ona przychodzi ubrana w obciachowym stroju , ale wiadomo jej wnętrze jest najważniejsze . Z tym ,że wstyd pokazać się z nią  na ulicy .

 Inna sprawa wybitna skomplikowaność i zawiłość  Forum odstarsza , te białe tło nie tworzy bliskości i ciepła , jest puste i zimne .

 .PW , wraz z jego wysyłaniem wiadomości też pozostawia wiele do życzenia / poprawienia .

 Takich " w dupę( mój podpis ) " elementów technicznych , które sa marnotą jest tu więcej . Poprzednie Forum było proste , przejrzyste i w miarę kolorystycznie na duży plus . Obecnie kicha , mówi się o Tym ale zarządzający właściciele Forum tego nie zauważaja , nie chcą zauważąć , albo po prostu mają to głęboko w d-pie . Na razie to tylko tyle ,,,;)

 

 

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! A ja dzielnie zaciskam zęby i czekam na lepsze czasy :classic_sad:

 

Szata graficzna i fakt, że niezalogowane osoby mogą przeglądać "profile" ludzi z forum :classic_angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rolosz 2.0

@Carica Milica cholera, długie to szkolenie. Pewnie każą Ci podpisać jakąś lojalkę znając życie, o ile wyłożą na nie kasę. Ale jeśli praca ma być fajna albo chociaż lepsza od poprzedniej, to dlaczego by nie spróbować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×