Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Lilith napisał:

Dostałam info, że skórka będzie upodabniana do poprzedniej na bieżąco. Jak na razie Forum ma po prostu działać, a reszta po kolei...

Trochę to mnie uspokoiło, dzięki.

Lilith, zgłoś to że zostaje w oknie odpowiedzi to co wcześniej pisałem i muszę to ręcznie zaznaczać i usuwać,,, to co powyżej np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

Ja dzisiaj się zestresowałem na stażu, bo bałem się, że wywaliłem projekt firmowy na repozytorium, ale kod firmowy jest nietknięty, po prostu spieprzyłem swoje odgałęzienia projektu, mam nadzieję że nic nie spieprzyłem i nie dostanę batów od szefa XD Aż sytuacja z Markiem mi się przypomniała.

54 minuty temu, Heledore napisał:

Jeeezooo, panią Grażynkę z serwerowni chyba fantazja poniosła. Niech jej ktoś zabierze ten podręcznik do HTMLa bo strach się logować:pirate:.

To bardziej wygląda jak połączenie strony dla osób zaburzonych w nowoczesnym wydaniu, połączenie wykopu i facebooka dla osób z F'ką. Tego jeszcze nie grali. Jeszcze portal randkowy nam zrobią!

2 godziny temu, Lilith napisał:

BTW - jutro mój pierwszy dzień w nowej pracy :D

Powodzenia ;) Ja już sam nie wiem czy chcę pracować i czy mnie zatrudnią później. Zobaczy się. Na razie i tak jestem bez choroby i całkiem staram się normalnie funkcjonować :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reghum napisał:

To bardziej wygląda jak połączenie strony dla osób zaburzonych w nowoczesnym wydaniu, połączenie wykopu i facebooka dla osób z F'ką. Tego jeszcze nie grali. Jeszcze portal randkowy nam zrobią!

Mnie to wygląda jak unowocześniony i zmodyfikowany w celu dostosowania do specyfiki forum "szablon", który już widziałam na co najmniej dwóch innych forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, phœnīx napisał:

Mnie to wygląda jak unowocześniony i zmodyfikowany w celu dostosowania do specyfiki forum "szablon", który już widziałam na co najmniej dwóch innych forach.

A pod spodem pisze:
Powered by Invision Community
Więc jest to silnik forum z szablonem za który ktoś zapłacił. Nie wiem ile wychodzi licencja, czy jest ona tymczasowa czy stała. Wcześniej forum stało na phpbb3 jakby ktoś był ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ;) .

7 godzin temu, kupmitrumne napisał:

co tu sie odjebujeee :classic_blink::classic_blink::classic_blink::classic_blink::classic_blink::classic_blink::classic_blink::classic_blink: czemu tu jest różowo i jakaś inna szata graficzna ?

Forum przeżyło atak RODOcopów. Takie są efekty. 

Lilith jak tam po pierwszym dniu w nowej pracy? 

New-Tenuis u nas też piękna pogoda, ciepło, aż się żyć chce. Jutro będzie prawie 30 stopni więc muszę do pracy wziąć olejek z filtrem przeciwsłonecznym:mrgreen:.

Dziś jeszcze tylko muszę policzyć kasę ze zrzutki na prezent urodzinowy dla kolegi z domku, i zaraz idę spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lilith napisał:

Teoretycznie miesiąc, ale chcą mnie przetrzymać do końca lipca!:/ Zaproponowałam, że będę do 7-go lipca, ale na razie nie chcą się zgodzić.

 

 

 

Gratuluję determinacji i sukcesu :D a czy porzucenie lub porozumienie stron by Cię nie urządziły? W końcu masz już nową pracę to czy warto nadal przejmować się stara?

 

Mam teraz bardo ciężki moment, chce żeby to już minęło... :( Ale pewnie nie minie tylko się pogorszy bo czeka mnie rozmowa z Ciotką o pracy za granicą. Rodzice mnie straszą ta pracą i już jestem spanikowana gdy o niej pomyśle ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, a kilka miesięcy temu przegrzebałam forum prawne wszerz i wzdłuż, jest tak, że rzeczywiście nie mogą Cię trzymać, takiej opcji nie ma. 

Silna z Ciebie baba, silne baby zawsze dają radę! ;) Pamiętam, że ciągnęła Cię w dół, ale było Ci szkoda części znajomych z niej. Oby w nowej wszyscy zawsze byli w porządku :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buraki się gotują, jeden konkretnie.

Też sobie chwale więcej opcji ignorowania jednak już kiedyś przeczytałam, że "jestem ignorowana".

W moich ignorowanych nie musiałam teraz nikogo dodawać bo ci którzy kiedyś tam trafili nadal tam byli, nie zniknęli po zmianach w forum. Burak zwyczajnie ściemniał o tym, że kiedyś dodał mnie do ignorowanych i zapewne teraz też ściemnia. Przeprowadzi batalię wielu rozmów by ta, moja, szybko zniknęła w dalszych stronach forum a w międzyczasie przypomni każdej osobie która odpowie w temacie jak to wielkimi są przyjaciółmi. Następca wilka z trochę subtelniejszą manipulacją...

 Burak, weź się w końcu odwal, i tak wiem, że to widzisz, sprawdzałam twoje reakcje w ostatnich miesiącach :P i byłabym szczęśliwsza gdyby żadnych nie było. No serio, ja rozumiem gdybyśmy jakiekolwiek prywatne wiadomości wymieniali i się pożarli to sobie hejtuj, ale to teraz jest bez sensu. Nie istniała żadna prywata, wszystko było publiczne a ty dokładasz publicznie drugie dno. Oto cała zabawa trolla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×