Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

elo

Przyszedłem zapodać piosenkę i znikam, mocno wulgarna, dobry katolik popek ( :pirate: ), ciśnie muzułmanom tekstem

i nagle z za stodoły, wychodzą święte krowy

i se przypomniałem, że sprzedałem wszystkie kozy :lol:

 

18+

 

Idol młodzieży, zamiast relaksacyjnych nut, przed snem zacznę słuchać popka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

no to wreszcie dzień wolny!

macie jakieś pomysły jak go godnie przeżyć?

 

w nocy nawiedził mnie ktoś i mnie nastraszył! :hide: zaczynam się bać, sny mają jakieś znaczenie? :time:

może herbata postawi mnie na nogi... bo od tej kawy mam już zwidy! :roll:

 

jak żyjecie, co u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako dziecko miewałam sny prorocze dotyczące moich papug falistych, a niedawno poprosiłam przed snem, żeby przyśnił mi się mój gwiezdny przyjaciel, kimkolwiek jest, i przyśnił się Collins Key :D W tym śnie byliśmy w holu teatru przed spektaklem i kogoś szukaliśmy.

Kiedyś przyśnił mi się wypadek samochodowy, krew płynąca po szosie w moim kierunku, a parę dni później dowiedziałam się o śmierci pary znajomych w wypadku komunikacyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf, kia_ sportage, distorted_level68, dzień wolny = dzień dobry :twisted:

 

Ja jeszcze do przyszłego poniedziałku leżę do góry kołami. Ale już dziś dostałem smsa z biura o treści: "Panie naleśnior! Kaj Pan jest i czemu nie na widlaku!" :lol: .

 

No dobra, koloryzuję troche :mrgreen: .

 

a jak śni Ci się ktoś, kogo pożądasz? to też nic nie znaczy?

 

Jak kogoś pożądasz to o nim fantazjujesz, nawet jak śpisz. Tylko tyle i aż tyle :D .

 

Kurde, wszyscy szukają partnerów, kminią o związkach i nocnych fantazjach.

Chyba wiosna idzie :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam z rana

distorted_level68, moja matula ma tendencje przypisywania snów do wydarzeń z dnia, ja ją zaraz sprowadzam do rzeczywistości. Jednak matula wie swoje ;) (może ma racje(?))

magic wolf, o kurde, :shock::shock::D:D moja ma tak samo :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Otrzymałem kiedyś rozkaz zakupu sennika na allegro, to mówię jej, że są senniki online, ale ona słabo obsługuje internet i woli wersję papierową, poza tym nie ma konta na allegro.

I niektóre rzeczy się jej sprawdzają, działa to na podobnej zasadzie jak opisała anemonka.

 

No ja niestety nie mam proroczych wizji, miałem kiedyś jedną, rok 2007 może 2008, nie pamiętam już, chodziło o to, że zalewa mnie fala i ginę pod wodą - nie sprawdziło się :mrgreen: I nie sprawdzi, jestem powyżej 600 m n.p.m, nie dosięgnie mnie tu żadne tsunami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×