Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Halny jest jedyny w swoim rodzaju :roll:

 

ale nie ma regulacji nawiewu. na_leśnik wiedział co robi :D

 

No nie wiem... tak zachowawczo zyc...a gdzie zywiol, szalenstwo...ja sie pytam??? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, elektrowstrząsy są dla słabych. Dla prawdziwych koneserów tylko lobotomia XD

 

życiowa porażka, patrzę i nie wierze kogo ja tu widzę.:D Witaj. W serialu Gra o tron każdy ród miał własną sentencje. newwia.com powinna mieć "Każdy kiedyś wraca" Pewnie ładniej to brzmi po łacinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie . Jak jest z kondycja tego forum ? Teoretycznie caly czas jest kilkaset osob niezarejestrowanych . A w praktyce ? Czy ktos jest zainteresowany jego rozwojem ? Kiedys byl rewelacyjny wabik w postaci czatu . Ale po jego likwidacji sporo osob odeszlo i przerzucilo sie na facebooka . W tym i ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eteryczna, Lilith, rozwaliłas mnie szybko do przodu, ja dzisiaj powoli, heh nawet nie che mi sie za bardzo dzisiaj łazic nigdzie za spotkania ze znanym dziennikarzem ani później na wieczorek poezji szamanskiej, cokolwiek to jest za poezja ,ale podobno ma byc wielu znajomych, leniwie ogladam filmy z kompa a jutro znajomy mnie ciagnie na festiwal rockowy i Ledy pank i Acid Drinkers a ja mam na wszystko zwis ostatnio, eee tam hehe powoli, obawiam sie tez ze wieczorek poezji szamańskiej moze sie skończyc późno w nocy a stanie wskazujacym na .... a mi sie nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Lilith za odpowiedz . Nie bede polemizowal z danymi , ale chcialoby sie cos zrobic , zeby byl tu wiekszy ruch . Przy okazji zapytam sie czemu przy zmianie layoutu zostalo zlikwidowanych kilka dzialow ? M in nie moge znalezc dzialu do spotykania sie w miastch , a powoli wracam do zywych i rozgladam sie za pretekstami do wychodzenia z domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×