Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tanie wspomaganie leczenia nerwicy - co może pomóc?


padaka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie jakieś proste i taniemetody wspomagające leczenie nerwicy oprócz brania leków i chodzenia do psychologa? Chodzi mi o takie metody, które rzeczywiście zmniejszają objawy nerwicy.

 

Co sądzicie o znacznej redukcji spożycia kofeiny i teiny, lub całkowite ich odstawienie? Wydaje mi się, że to powinien być jeden ze skuteczniejszych sposób zmniejszających napięcie nerwowe.

U mnie np. po codziennym piciu kawy, już po kilku dniach pojawiają się napięciowe bóle głowy, drgająca powieka i taki lekki niepokój wewn.

Herbatę można by zastąpić rooibosem, kawą zbożową, ziołami i wodą mineralną, własnymi sokami.

 

Ktoś to już próbował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam "ciągi" kawowe. Piję jedną lub dwie kawy z kawiarki dziennie przez tydzień i odstawiam na dłuższy czas. Niedoboru magnezu raczej nie mam, bo wiele razy próbowałem brać suplementy z magnezem i po kilku dniach, pojawiały się objawy hipermagnezemii - silne zmęczenie, niskie ciśnienie, kołatania serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy robiłem morfologię i zawsze mam dobrą. Robiłem też badanie na sód i potas i było ok. W ogóle odkąd biorę leki, to czuję się prawie zdrowy.

Temat założyłem po to, by poznać sposoby na nerwicę, aby całkowicie jej się pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×