Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co sądzicie o detektywie..


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Bywasz infantylny, dziecinny, czasem wypowiadasz się w tematach o których nie masz zielonego pojęcia, ale jesteś zabawny, sympatyczny, czasami poprawiasz człowiekowi humor z rana, nie da się Ciebie nie lubić, bez detektywamonka to forum nie byłoby takie samo. :P

 

Dlatego otrzymujesz mono-facepalma, a nie tripple facepalma za swój temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia nie będzie obiektywna, bo bardzo Cię lubię Monku ( niekoniecznie za to, że jesteś prawiczkiem, ale to przemawia na Twoja korzyść w moich oczach :great: )

 

Owszem, zakładasz sporo tematów ( nawet więcej ode mnie, ale nie zamierzam się z Tobą ścigać ), ale myślę, że wynika to z wrodzonej ciekawości świata oraz potrzeby zaistnienia w społeczeństwie.

Jesteś oczytany, znasz się na zoologii, masz swoje zdanie w pewnych kwestiach.

Jesteś życzliwie nastawiony do ludzi, wiadomo, że nikomu nie dokopiesz ani nie sprawisz przykrości, co świadczy o empatii.

Masz swój niepowtarzalny styl wypowiedzi ... mnie np.bardzo podobało się podawanie wieku przy osobach, o których wspominałeś, bo to w pewien sposób wyróżniało Twoje wypowiedzi od innych.

 

I co bardzo ważne ... potrafisz cieszyć się z drobnych rzeczy i przyjemności ... można powiedzieć, że żyjesz chwilą :great:

W przeciwieństwie do wielu innych osób zmagających się z zaburzeniami psychicznymi prawie nigdy nie narzekasz, sprawiasz wrażenie pogodzonego z życiem.

 

Nie wyobrażam sobie tego miejsca bez Ciebie 8)

 

PS Wybaczam, że zgapiłeś pomysł na wątek ode mnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, ja średnio Cię kojarzę, ale, z racji upodobań politycznych, cenię i szanuję. Normalność jest bowiem w cenie. :great:

 

(i jestem nieco przerażony tym, w którą stronę zmierza wątek "Poznajmy się" :>)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niejednokrotnie Twoje tematy i posty poprawiały mi humor. Jesteś nieodłączną częścią Forum i podobnie jak Dark Passenger uważam, że to Forum nie byłoby bez Ciebie takie samo ;)

 

nic dodac nic ujać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz prawie wszyscy się w samych superlatywach wypowiadają, a w praktyce detektywmonk jest nieustannie sekowany na forum, o czym już niejednokrotnie pisałem.

 

Uważam, że masz ciekawe zainteresowania, czasami zdarza Ci się założyć temat nie tam gdzie trzeba lub jakoś nie bardzo związany z myślą przewodnią forum (cokolwiek to znaczy). Jesteś dobroduszny i niekłótliwy. To forum bez Ciebie byłoby całkiem inne, gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, o ja ... aż się zarumieniłam :oops::oops::oops:

Cóż za wyróżnienie ... nie spodziewałam się :roll:

 

Ale co racja, to racja ... wymietlibyśmy swoimi postami całe foro :lol::lol::lol:

 

-- 25 lut 2015, 20:42 --

 

Dark Passenger, ale jest pewna różnica, jak ktoś sam o czymś pisze, a jak mu się to wytyka paluchem :nono:

To jest specyficzne miejsce i trzeba mieć na uwadze uczucia innych userów. Poza tym, nawet jak o tym pisał, to nie znaczy, że wszyscy o tym czytali, a już nowe osoby nie muszą wcale o tym wiedzieć, bo na kija im ta wiedza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież detektyw sam kiedyś pisał, że oprócz schizofrenii ma nieznaczne upośledzenie umysłowe.

 

Przecież to widać po postach. :mrgreen:

 

hobbyturysta, to żeś dojebał. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogi monku! czasem zaliczam facepalma czytajac twoje posty ale wiecej nie napisze bo jestes niepewny i nie wiem czy przypadkiem zle bys mnie nie odebral blablabla lecz niewatpliwie olbrzymim plusem jest to ze niekiedy potrafisz mnie rozbawic pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×