Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od kobiet.


on_w_koszuli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 29 lat i jestem uzależniony od kobiet, seksu i spotkań. Nie potrafię normalnie funkcjonować. Znalezienie jednej partnerki graniczy z cudem. Te z którymi się umawiam chcą tylko jednego, seksu. Często myślę że nie ma wiernych, uczciwych, szczerych, odpowiedzialnych kobiet. Każda kolejna z którą się umówię będzie taka sama. A te niby normalne, to dla mnie panienki które szukają księcia, modela, biznesmena w jednym. Chciałby książkowego ideału. Chyba taki nie istnieje.

 

Czy możecie mi coś doradzić?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on_w_koszuli, zdejmij koszulę, włóż sweter, to jedna z tzw. złotych rad. Klient w koszuli/garniturze jest mniej awanturujący się, wzbudza zaufanie i może przyciągać kobiety, które właśnie szukają księcia, modela i biznesmena w jednym. Radę mam też taką: olej te kobiety, boś zmęczony, jak widać. Ja wiem, że one chcą seksu, ale - i tu niespodzianka - Ty nie musisz go uprawiać! Sam doszedłem do tego wniosku po latach, więc przyjmij moją radę z pełną powagą, bo po co masz tracić cenny czas. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sam dążysz do relacji seksualnej, to pewnie wybierasz takie kobiety, które mają podobne oczekiwania, nic dziwnego. Jeśli chodzi o te "niby normalne", to generalizujesz.

 

Na świecie żyje jakieś 7 miliardów ludzi, odrzucając mężczyzn, dzieci, starców nadal zostaje duży obszar poszukiwań ;) Kiedyś trafisz na odpowiednią :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje taka kobieta, która byłaby wierna, odpowiedzialna i chciała uprawiać seks.

 

O, kolejny post, który powinien znaleźć się w dziale "Top posty"! :mrgreen::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje taka kobieta, która byłaby wierna, odpowiedzialna i chciała uprawiać seks.
aha... no to faktycznie masz problem :roll: na Twoim miejscu zapytałabym innych mezczyzn, jak sobie radza z nieistnieniem wiernych i odpowiedzialnych kobiet - pewnie mają jakis patent, bo zwiazki damsko-meskie sa dosc popularne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on_w_koszuli, nie oczekuj wiernosci jesli sam nie jestes wierny jednej partnerce, pamietaj- zlota ciagnie do zlota...itp.

zreszta , nie umiem gadac z niewyksztalconymi ludzmi.

zadna normalna laska nie pojdzie do lozka na wstepie z facetem na ktorym jej zalezy...jeszcze dlugo nie pojdzie.

widocznie nic oprocz seksu nie jestes w stanie kobiecie zaoferowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje taka kobieta, która byłaby wierna, odpowiedzialna i chciała uprawiać seks.
aha... no to faktycznie masz problem :roll: na Twoim miejscu zapytałabym innych mezczyzn, jak sobie radza z nieistnieniem wiernych i odpowiedzialnych kobiet - pewnie mają jakis patent, bo zwiazki damsko-meskie sa dosc popularne ;)

 

Owszem są popularne, ale uwierz mi jest naprawdę wiele kobiet z którymi sypiałem i były to mężatki.

 

Ten od prostytutek?

 

-- 24 lut 2015, 19:46 --

 

zima, Chyba masz rację. Nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele kobiet z którymi sypiałem i były to mężatki.

robaczywe jablka sa wszedzie, nie ma znaczenia płec. ale ludzie tacy są -wybieraja sobie na partnerow osoby które źle rokują i są happy. albo się o siebie nie starają i uwazaja to za normalne. albo huj wie co jeszcze.

 

-- 24 lut 2015, 19:52 --

 

zresztą co mnie to obchodzi, nie moja sprawa :D

musisz miec smiertelnie nudne zycie, moze zostan meska prostytutka to chociaz na tym zarobisz, albo zaciagnij sie na testera wiernosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był tu taki jeden co na początku w sposób zawoalowany przemycał, że wszystkie panie to panie lekkich obyczajów. Potem w sposób bardziej otwarty sądy swoje rzucał, a na końcu głośno tupał, że urwy chcą tylko jego euro a on biedny już nie ma. Cecha łącząca - uogólnianie i szukanie dziewic na www urwi dołkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje taka kobieta, która byłaby wierna, odpowiedzialna i chciała uprawiać seks.
aha... no to faktycznie masz problem :roll: na Twoim miejscu zapytałabym innych mezczyzn, jak sobie radza z nieistnieniem wiernych i odpowiedzialnych kobiet - pewnie mają jakis patent, bo zwiazki damsko-meskie sa dosc popularne ;)

 

Owszem są popularne, ale uwierz mi jest naprawdę wiele kobiet z którymi sypiałem i były to mężatki.

to zapytaj ich męzów 8)

 

 

czyżby hank.m/pan_xyz znowu się pojawił? :D
pojawia sie i znika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×