Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy iść do szpitala?


depresja24h

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

 

Za jakieś 2 tygodnie mam przyjęcie do kliniki na oddział zaburzeń afektywnych. Z SSRI do przerobienia została mi fluwoksamina i wortioksetyna. Zastanawiam się czy warto iść, bo chyba i tak znam prawdę. Lekarz mówił o próbie odstawienia lekarstw w klinice, więc wyobrażam sobie jak to będzie wyglądać. Gadka o zaufaniu, super zespole, wyleczeniu. Dlaczego wciąż naiwnie w to wierzę? Tym co mnie motywuje to im szybciej wypróbuje leki to dostane skierowanie na wlewy ketaminowe. Waham się, może zostać w domu i robić to po swojemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co chcesz robić po swojemu? Leczyć się? Tak jak piszesz, nie zostało Ci do wypróbowania dużo leków, jeśli Cię stać to może spróbuj tej wortioksetyny. Ten lek różni się jednak trochę od SSRI i u niektórych (mających szczęście?) się sprawdza. Fluwoksamina wg. mnie nie różni się wiele od reszty SSRI. Serio brałeś wszystkie leki? Próbowałeś np. litu z jakimś antydepresantem?

 

PS. Jeśli jesteś w miarę kasiasty to ja bym na Twoim miejscu załatwił reckę na fenelzynę i zamówił lek przez neta (sprzedają go np. "pharmy" kanadyjskie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×