Skocz do zawartości
Nerwica.com

Orgazm mózgu ASMR


małyjan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Witam szanownych userów :tel2:

 

Przez przypadek trafiłem w necie na tematykę orgazmu :great:orgazmu mózgu :yeah:

Sprawa w skrócie polega na oglądaniu przygotowanych filmików na których kobieta lub mężczyzna szeptają różne teksty. Dodam grafikę w tym temacie gdyż słowa nie oddaja tego zagadnienia fachowo:) Zastosowałem porady w sensie obejrzałem te filmiki na ,,youtube'' i nie działają one w takim sptopniu jak powinny. Zamiast spokoju odprężenia odczuwam strach, niepewność, lęk i boję się.Czyli efekt zupełnie nie zamierzony. I teraz pytanie czy te filmiki działają na kogoś wogóle czy może na wszystkich tylko nie na mnie? Dodam, że na mnie działa bardzo dobrze wizyta u fryzjera, a w takim sensie że zawsze odlatuje na fotelu i chyba mam ten stan i czuję się dobrze do końca dnia. W sensie uwielbiam jak ktoś masuje nawet przez swoje zajęcie skórę głowy. A co Wam sprawia przyjemność dzięki której macie orgazm głowy?

 

b559e66f0f4e.jpg

 

 

 

Źródło obrazka:

http://www.kroliczekdoswiadczalny.pl/2014/01/moj-najbardziej-dziwaczny-sposob-na.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy temat :)

 

 

dźwięk odkurzacza, mycie włosów u fryzjera, zapach siana i ziół/kwiatów wieczorem/w nocy, kamienie/ziemia parująca ciepłem, świerszcze, pieszczoty z mężczyzną, ulubiona muzyka, ale głośno odtwarzana, śpiew dużej liczby ptaków :)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat :D

 

Jeśli chodzi o muzykę, to odczuwam czasem coś takiego

http://www.focus.pl/czlowiek/masaz-mozgu-czyli-jak-dziala-na-nas-muzyka-10859?strona=2

http://www.biomedical.pl/zdrowie/dlaczego-czasami-mamy-dreszcze-sluchajac-muzyki-a1908.html

 

 

O zjawisku ASMR napisali wczoraj na wp

http://kobieta.wp.pl/asmr-orgazm-mozgu-bez-seksu-czyli-najdziwniejsze-hobby-swiata-6083623043740801a

Słuchając np. szelestu czy mlaskania, czułem się jak na torturach :lol: pozostałe są neutralne, nie działa to :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie "orgazm mózgu" powodują niektóre piosenki (czasem przechodzi to trochę w stan pseudopadaczkowy, ale ogólnie jest to przyjemne), zamyślanie się.fantazjowanie o niektórych rzeczach, obcinanie włosów u fryzjera.

"orgazmu mózgu" zazwyczaj doświadczam codziennie wiele razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie orgazm mózgu powodują szepty oraz szmer długopisów i ołówków. Dlatego nie mogę korzystać z czytelni, bo po kilku minutach mój mózg oddaje się "przyjemnościom" i zasypiam :twisted:

 

 

Lubię też szkocki akcent :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę wpasować tą historię do tego tematu ale spróbuję. Pamiętam jak w szkole jak jakaś dziewczyna która siedziała obok mnie pożyczyła ode mnie moją gumkę albo ołówek albo najlepiej cały piórnik i korzystała z niego a ja się temu przyglądałem to wpadałem w stan lekkiej hipnozy, przyjemne, spokojne odczucie z lekkimi przyjemnymi dreszczami, lubiłem to. Albo jak mi rysowały coś ładnymi literami w moim zeszycie a ja się temu przyglądałem, to było przyjemne. Nie wiem skąd te odczucia.

 

Orgazm mózgu odczuwam czasem podczas słuchania muzyki, czy epickich wydarzeń w filmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASMR to bardzo ciekawe zjawisko, które w przyszłości może być wykorzystywane do leczenia różnych problemów psychicznych. Warto akurat douczyć się w tym temacie, bo to przyszłość i dziwi mnie fakt, że tak dużo osób krytycznie podchodzi do tego zagadnienia.
"Naukowcy wysuwają również teorię, która sugeruję, że ASMR może oddziaływać na osobę w taki sposób, jaki ona chce, aby oddziaływało." - ASMR co to

Edytowane przez Nochal997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woho, trafiłam na temat dla mnie ❤️ 

Poznałam ASMR dzięki osobie, która jest mi droga. Podrzuciła mi pierwszy link, kiedy doświadczałam mocnych ataków somatycznych związanych z nerwicą. Nie pozwalałam sobie zasnąć przed nastaniem poranka, więc szukałam czegoś, co pozwoli mi nie zamienić się w zombie. Wcześniej rzadko doświadczałam "ciarek" na ciele i było mi trochę zazdrośnie, gdy znajomi mieli gęsią skórkę na ramionach w czasie festiwali a muzyka brzmiała naprawdę dobrze. 

Początkowo podchodziłam sceptycznie do tematu ASMR, bo jak to odgłosy krojonego mydła czy jakieś stukanie tipsami ma cokolwiek we mnie poruszyć. W dodatku niektóre ASMR tematyczne za mocno nawiazują do erotyki i to mnie niesmaczyło.

Najpierw przebrnęłam przez kilka polskich filmików, ale odkryłam, że nasz ojczysty język mnie peszy i brzmi "płycej" niż chociażby angielski. Przerzuciłam się na zagraniczne dzieła. Na początek bez szeptania, bo wydawało mi się ono dziwne i niepokojące. Znalazłam Chinkę, której filmy ASMR są małymi arcydziełami i naprawdę przy niej odpoczywam. Aktualnie jakoś cztery wieczory w tygodniu poświęcam na ASMR przed snem. Uspokaja mnie to wewnętrznie. Uwielbiam ten stan, kiedy już już prawie zasypiam, ale jeszcze zmuszam się do tego, żeby jednak wyciągnąć te słuchawki z uszu i odłożyć telefon. 

Marzy mi się udział w takim "koncercie" z kocykami, poduszkami i słuchawkami w gronie ludzi, którym też to roztapia mózg 😌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×