Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wydarzenia, premiery na które czekamy


Vimes

Rekomendowane odpowiedzi

Do stworzenia tego wątku zainspirowała mnie przeczytana dzisiaj wiadomość o powstającym właśnie serialu Ash vs. Evil Dead, który ma być kontynuacją trylogii filmowej Evil Dead. Strasznie ucieszyła mnie ta wiadomość. Tym bardziej, że w tytułową postać ponownie ma się wcielić Bruce Campbell, który od czasu Armii Ciemności stał się moim bohaterem. 8) Nic nie poradzę, wychowałem się na tym filmie. :mrgreen:

 

Wiadomo, wiele osób na tym forum zmaga się z depresją. Mimo wszystko myślę, że każdy, a przynajmniej większość znajdzie coś, co nastraja go pozytywnie, pomaga przetrwać trudne chwile, może nawet sprawia, że micha cieszy się na samą myśl o "tym czymś". To może być cokolwiek - zapowiedź książki ulubionego autora, nadchodzący sezon ulubionego serialu, film, premiera gry czy koncert. Takie jasne punkty w tym naszym nieraz nędznym życiu, które jednak sprawiają, że warto pomęczyć się ze sobą odrobinę dłużej. ;) Bo jestem ciekaw co z tego wyjdzie.. Rzeczy, które trzymają nas przy życiu, choć to może za dużo powiedziane. Ale lepszy taki powód niż żaden. Chodzi mi tu przede wszystkim o wydarzenia kulturalne. Na inne tematy można porozmawiać w innych wątkach.

 

Poza w/w serialem czekam na zapowiadany od dawna serial na podstawie serii książek o Świecie Dysku. Póki co wiadomo o nim jedynie tyle, że będzie się skupiał na wątku straży.

O kolejnych sezonach Gry o Tron nie mówię, bo to oczywistość. 8)

 

Czekam też na nowa płytę Faith No More, która wychodzi już 19 maja i będzie ich pierwszą płytę od 18tu lat. Dotychczas nie nagrali słabej płyty i liczę na utrzymanie formy. No i koncert.

 

Hideo Kojima + Silent Hill + Guillermo Del Toro + Norman Reedus = jaram się

The Last Of Us 2 = jaram się

 

Właśnie... to mają być rzeczy typu "Wow, czekam" :yeah: , a nie wszystko co lubimy.

Wiadomo, ze część z tych rzeczy może się okazać spektakularną klapą, ale do tego czasu pojawią się nowe "obiekty pożądania". :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O świetny wątek! :D

Dobra, więc tak planszówka metro 2033!! :yeah:

I jeszcze kilka książek:

"Metro2033: Ciemne tunele" A. Siergiej

"Stacja: Nowy Świat" B. Biedrzycki

"Sztywny" M. Gołkowski

"Wektor zagrożenia" - W. Noczkin

"Broń lasu" A. Lewicki

 

btw The Last Of Us 2 też się jaram, ale tylko będę oglądać letsplaya :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż wreszcie nowa płyta Arasha będzie dostępna w Pl :pirate::pirate::pirate:

 

Superman-album-by-Arash.jpg

 

Dobrze, że ktoś mądry ( a konkretnie Niemcy :uklon: ) wynalazł technologię mp3, a ktoś drugi mądry ( Japończycy :uklon: ) ją zaadaptował na potrzeby przeciętnego Xing Yang i teraz możemy cieszyć nasze ucho nie tylko oryginalną wersją danej piosenki, ale i setkami mniej lub bardziej udanych remixów :great: Ale co płyta to płyta, nie da się ukryć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wehmut, akurat ta prawidłowość w moim przypadku absolutnie nie dotyczy forum :D Jestem dla przyjemności, ciekawych osób oraz tematów, na które można podyskutować.

A pierwotną przyczyną były oczywiście różne moje dolegliwości i objawy nerwicowe, które mnie tu sprowadziły i dały możliwość poczucia pewnej wspólnoty z osobami o podobnych problemach.

A że jestem mało aktywna w realu ( na skutek różnych okoliczności ), to już inna sprawa, którą mam nadzieję niebawem zmienić.

Na pewno nie jestem tu na siłę ani z przymusu :nono:

 

Ale nie spamujmy już więcej autorowi tematu, bo to jego jedyne jak dotychczas dzieło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na premierę 7 sezonu The Walking Dead :D .

Ooo. Ja pamiętam jak ok. 2 lata temu obejrzałem kilka odcinków 1 sezonu, a potem odrzuciłem ten serial. Nie przepadł mi do gustu, aczkolwiek może kiedyś dam mu szansę znowu i mi się spodoba tym razem. Tak czy siak miłego seansu, jeśli jesteś fanem ;]

 

Odpowiadając to z seriali/filmów czekam na:

Trzeci sezon mojego ulubionego serialu, który ma tytuł Black Mirror. Co prawda prawa kupiła inna stacja, czyli Netflix, jednak Netflix jest bardzo ceniony, popularny, a przede wszystkim bogatszy od Channel 4, więc czekam z niecierpliwością. Nie jestem fanem Assasina, jednak z ciekawości z chęcią obejrzę film na podstawie tej gry. Większość filmów na podstawie gier jest mierna, także może Assasin się uda. Ciekawi mnie też I, Daniel Blake, A Monster Calls oraz Cuba and the two strings.

 

Z albumów muzycznych:

Łąki Łan cierpliwie trzymają w niepewności, bo wydali już nowe utwory, a albumu nowego nadal nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. A jest to jeden z moich ulubionych polskich zespołów. Sigur Rós nowy utwór też wydali, zatem pewnie pracują już nad nowym albumem powoli. To takie dwa przykłady z głowy na szybko, ale jest więcej.

Gier nie wymieniam, ponieważ po 1 starsze do mnie o wiele bardziej przemawiają, chociaż nowe też niektóre są ciekawe, jednak rynek gier się teraz nieźle popsuł. Gracze nie lepsi. A po drugie to mój blaszak jest staruszkiem, więc dobrze, iż działa jeszcze i jak na swój wiek to nie jest jeszcze taki tragiczny, ale o nowych tytułach, ale także tych z ogromnymi wymagianiami z np. czasów 2015, 2014 mogę zapomnieć też : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×