Skocz do zawartości
Nerwica.com

Upuszczanie sobie krwi


zknight

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu ktoś kto wkłuwa sobie igłę bez strzykawki do żyły ręki aby upuszczać sobie duże ilości krwi? Ja tak robię. Chętnie pogadam z kimś kto to robi.

 

PS to choroba psychiczna zwana zespołem Lasthenie de Ferjol

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_Lasth%C3%A9nie_de_Ferjol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zknight, wątpię, że kogoś takiego tu znajdziesz, ale powiem Ci, że mnie osobiście temat zainteresował. Sama się nieraz zastanawiałam, czy to jest w jakiś sposób w stanie człowiekowi pomóc :roll: Napisz, jak możesz, jak się czujesz po takim upuszczeniu krwi. Bo nie wiem, czy jest to u Ciebie bardziej przymus, czy chcesz sobie w ten sposób jakoś ulżyć psychicznym cierpieniom :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, upuszczanie krwi uważano za skuteczne ~600-1600 lat temu, w między czasie było jeszcze prowokowania wymiotów, podtapianie, naprzemienne lodowate i wrzące prysznice, a bliżej naszego stulecia to śpiączka insulinowa, ECT bez znieczulenia i lobotomia transorbitalna. Nie widzę w tym bestialstwie niczego interesującego. No ale zauważalna jest tendencja, że wiele osób cofa się w rozwoju...

 

A co do choroby psychicznej to nie jest kółko towarzyskie upuszczających sobie krew i beztrosko opisujących swoje radosne przeżycia. Albo masz zamiar leczyć tę chorobę i coś z tym zrobić, albo polecam przysłowie- mowa jest srebrem, a milczenie złotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko ciełem ale ostro , teraz moja lewa ręka wygląda jak jedna wielka blizna. niestety to już pozostanie a ręki nie uje*ie :D

krew upuszczać to nie :D

 

-- 22 lut 2015, 20:08 --

 

Cóż, mam nadzieję że ktoś kto to robi, kiedyś wygoogluje ten temat i się ze mną skontaktuje :) Pozdrawiam

 

ja mam nadzieje że nikt tego nie robi :) wariuję tutaj na tym forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko ciełem ale ostro , teraz moja lewa ręka wygląda jak jedna wielka blizna. niestety to już pozostanie a ręki nie uje*ie :D

krew upuszczać to nie :D

 

-- 22 lut 2015, 20:08 --

 

Cóż, mam nadzieję że ktoś kto to robi, kiedyś wygoogluje ten temat i się ze mną skontaktuje :) Pozdrawiam

 

ja mam nadzieje że nikt tego nie robi :) wariuję tutaj na tym forum .

 

W Polsce na pewno jest parę osób które to robią, skoro znalazłem podobny temat na zagranicznym forum. Jednak wolę pogadać z Polakami :)

 

http://ehealthforum.com/health/intravenous-blood-letting-nobody-understands-t362558.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×