Skocz do zawartości
Nerwica.com

powitanie


kazimierz61

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim forumowiczom. Jest to jedyne i pierwsze forum na który odwarzyłem się zarejestrować, nie wiem czy w ogóle wypali to moje pisanie. Mam 53 l. i choruję na chad od 15 lat i chciałbym się podzielić swoimi przemyśleniami z innymi w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazimierz61, witamy serdecznie :P

Wiek nie ma tu znaczenia, więc się nie przejmuj. Na pewno dużo możesz tutaj skorzystać, wymienić swoje doświadczenie na temat zażywanych leków i codziennej egzystencji. Przede wszystkim znaleźć wsparcie i zrozumienie :P

Mnie za kilka dni minie rok, odkąd tuta jestem i bardzo cieszę się, że trafiłam w to miejsce.

 

Czyżby to był ten Strumień na południu Polski, czy ot tak sobie napisałeś ?

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten Strumień nad Wisłą. Dzięki za miłe słowa, szczegulnie że z tym wsparciem i zrozumieniem jest u mnie krucho, mam go jedynie u swojej lekarki no i ewentualnie w szpitalu, ostatnio byłem 3 leta temu. A tak wnawiasie to czuję że polubię właśnie to forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten Strumień nad Wisłą.

Tak myślałam, że jesteś z moich okolic ;) chociaż muszę przyznać, że w samym Strumieniu nigdy nie byłam. Ale zawsze można nadrobić zaległości.

Tylko mi powiedz, czy warto :mrgreen: ? Co tam ciekawego u Was można zobaczyć ?

 

Dzięki za miłe słowa, szczegulnie że z tym wsparciem i zrozumieniem jest u mnie krucho, mam go jedynie u swojej lekarki no i ewentualnie w szpitalu, ostatnio byłem 3 leta temu. A tak wnawiasie to czuję że polubię właśnie to forum.

Chcesz powiedzieć, że rodzina nie do końca rozumie Twoje problemy ? ( no, tak już czasami bywa, przykre to, nie powiem ).

Co do forum, da się polubić, zresztą bardzo wciąga zarówno czytanie, jak i pisanie, już nie mówiąc poznawaniu nowych ludzi.

Trzeba jedynie pamiętać, żeby podchodzić do pewnych wypowiedzi z dystansem, bo czasami zdarzają się takie sytuacje, że ktoś ma gorszy dzień i odbija sobie to potem na innych osobach, co jest bardzo niefajne ( ale tak się niestety zdarza ). Ja Tobie życzę, żebyś spotkał się tu wyłącznie z życzliwością i sympatią, niemniej chciałam Cię uczulić na to, że różne sytuacje bywają i nie warto wtedy od razu zniechęcać się do całego forum, na którym można znaleźć dużo dobra :P

 

Trafiłeś już na tematy o CHAD ? Jeżeli tak, to pewnie zauważyłeś, że ludzie tam się już znają, co jest normalne, jak ktoś przez dłuższy czas udziela się w jednym temacie. Pamiętaj, że dla każdego miejsce się znajdzie i nie bój się wypowiedzieć, jak będziesz miał potrzebę czy ochotę włączyć się do dyskusji. Od dziś jesteś pełnoprawnym członkiem tego miejsca :!:

 

-- 20 lut 2015, 13:19 --

 

Kalebx3, Ty jak już coś walniesz wujek :lol:

 

Sam widzisz kazimierzu61, jakie tu doborowe towarzystwo mamy. A jak sobie jeszcze leki pobiorą, to już w ogóle :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zmian nastroju jestem przyzwyczajony irozumiem co to znaczy mieć depresję czy być nakręconym w manii, w takich stanach moje zachowanie i rozmowa terz ma dużo do życzenia. Co do leków to biorę ich całkiem sporo tym bardziej że obecnie jestem w stnie depresji.

 

-- 20 lut 2015, 14:50 --

 

Dzień dobry wszystkim forumowiczom a przede wszystkim chadowcom. Jest to jedyne i pierwsze forum na który odwarzyłem się zarejestrować, nie wiem czy w ogóle wypali to moje pisanie. Mam 53 l. i choruję na chad od 15 lat i chciałbym się podzielić swoimi przemyśleniami z innymi w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×