Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ktos ma podobne objawy?????????


kuba2259

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna pojawil mi sie nowy objaw w mojej nerwicy lekowo -depresyjnej.Na poczatku wystepowal tylko rano podczas brania toalety porannej przewaznie co jakies 5-7 dni,teraz juz prawie codziennie. Czuje ze nachodza mnie rozne mysli,uczucia,sytuacje jak by z przeszlosci sa one intensywne nie idzie nad tym zapanowac,wzbudza to we mnie chec wymiotowania,trwa to przewaznie pare chwil nawet nie minute a po tym wszystkim nastepuje jak by niepamiec.Nie pamietam co to dokladnie bylo jakie to byly uczucia,sytuacje i juz sie czuje jakis lekowy i rozbity,zobojetniony ciezko do mnie wszystko dociera.Czy mial ktos cos podobnego???Dodam ze nie biore zadnych lekow bo nic na mnie nie dziala tzn jest jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z moim psychiatra o tym i widzialem ze sam nie wie o co chodzi.Natomiast psychoterapeuta po pierwszym spotkaniu powiedzial mi ze nie mam sie temu przeciwstawiac tylko pozwolic przeplywac spokojnie temu wszstkiemu i jesli sie uda spisac na kartce czego te mysli uczucia dotycza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×