Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kosz


Gość Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Artemizja, nikogo nie obrażam, przynajmiej nie dzisiaj i nie w tym wątku. W ktorym miejscu się zagalopowałam? Nie odmawiam Arashy urody, uważam że jest bardzo ładna. Chodzi o to, że w zabawach obowiązują pewne zasady. Wiedzą o tym nawet dzieci w piaskownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie pomyślałeś durniu, że Twoje słowa mogą kogoś skrzywdzić? Tu są chorzy ludzie, mający problemy ze sobą. Komuś może się pogorszyć. Chcesz mieć kogoś na sumieniu?

 

..o tak, ładnie napisane :uklon: ..o tym samym kiedyś mówiłem.., bo słowo czasem ostrzejsze od miecza :!: czasem może uratować życie, patrz mediatorzy policyjni i samobójca na dachu, a czasem kogoś zniszczyć, a nawet zabić pośrednio (dosłownie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, samodzielna decyzja bylaby wtedy, gdyby wszystkie kandydatki wysłały wiadomości o identycznej treści do tych samych użytkowników.

Przemek_44, masz do pogadania z Devnulem, nie ze mną. Załatw to po męsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, :hide:

 

Bronicie Araszki, lecz wasza empatia nie sięga wystarczająco daleko, by współczuć kandydatce, która uplasowała się tuż za Arashą. ( bylam na samym końcu stawki, nic mi to osobiście nie robi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluszowa moja akurat sięga, pisałem Ci, że moim zdaniem zostałaś bardzo niesprawiedliwie potraktowana, bo powinnaś być w czołówce, a nie na szarym końcu i tego w ogóle nie rozumiałem (to po pierwsze)..po drugie, w ogóle w swoich ostatnich, jedynych dwu postach w tym wątku nie odnosiłem się do Ciebie, ani krytycznie, ani wcale :time: zupełnie nic do Ciebie nie mam (serio)..po trzecie, uważam, że KAŻDEGO CZŁOWIEKA uczucia trzeba szanować, bez względu na wiek, płeć i urodę, bo wszyscy mamy jakieś "wrażliwe struny", kompleksy, "schizy", łącznie ze mną..po czwarte, co miałem powiedzieć powiedziałem, nie mam nic do dodania i nie zamierzam z nikim więcej na ten temat dyskutować..tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Storożak, to aluzja do mnie? Po konkursie wstawilam fotki w ludziach z forum, które mogły sugerować, że ubolewam nad odległym od podium miejscem :roll:

 

Przemku, nie czuję się niesprawiedliwie potraktowana w konkursie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Storożak, połaczyłam fakty, ot co.

Przemek, bardzo szlachetnie z twojej strony, że masz na względzie uczucia otaczających cię osób, ale co to ma wspólnego z tematem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronicie Araszki, lecz wasza empatia nie sięga wystarczająco daleko, by współczuć kandydatce, która uplasowała się tuż za Arashą.

 

Pluszowa ..no jak to co ma wspólnego (?) :time: jak powyżej..że bronimy rzekomo tylko Arashki, a nasza empatia nie sięga wystarczająco daleko np do kandydatki/kandydatek, która zajęły miejsca zaraz za nią (?)..

 

..no sorry, ale przecież to Arasha została nazwana "paszkwilem i straszydłem"! odnosiłem się tylko do tego, gdyby to inna uczestniczka została tak nazwana, lub jakakolwiek inna dziewczyna z forum..a nawet facet, to chyba reakcja społeczności była by taka sama, prawda? bo to było wredne..w tym kontekście napisałem, że nikt nie zasługuje na takie epitety..owszem, można wyrażać swoje upodobania, gusta, swoje zdanie, ale nie w taki sposób by poniżać kogoś, ośmieszać (?) :roll:

 

-- 18 lut 2015, 02:14 --

 

Podsumowując: trzeba żyć realem, a nie wirtualem!

 

Zebrec..o. o. o to chodzi ,moim zdaniem bardzo mądrze powiedziane :!::great::uklon: wódki dać temu Panu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek_44, gdyby nie zagrywki Arashy, być może czwarta dziewczyna byłaby trzecia. taki wniosek sam sie nasuwa, ale może tylko mnie.. Idę spać, dobrej nocy :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tym forum od jakiegoś czasu i zwyczajnie nie mogę pojąć zachowania niektórych osób oraz tego, że się na to pozwala.

Przyznaję, że rzadko się loguję, bo zwyczajnie nie mam takiej potrzeby. Wystarcza mi przeglądanie forum z doskoku jako osoba niezarejestrowana.

Ale po tym, co tu czytam, widzę że chyba lepiej czasem nic nie pisać. Niestety taka tendencja utrzymuje się także w innych, merytorycznych tematach, co daje mi dużo do myślenia.

 

Nie znam żadnej z kandydatek biorących udział w konkursie, chociaż tak się złożyło, że moje zarejestrowanie się na forum zbiegło się w czasie z konkursem. Przyznaję, że obejrzałem kandydatki i nawet zagłosowałem, czego teraz żałuję, bo mam wrażenie, że wziąłem udział w jakimś cyrku :roll:

Pozostaje mi jedynie szczerze współczuć osobom wypowiadającym się zarówno w tym, jak i innych wątkach, które nie mają nic do powiedzenia, poza chęcią zwrócenia na siebie uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×