Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niepokój po obejrzeniu filmiku


Mateo968

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem że obejrzałem dziwny filmik na youtube i teraz ciągle czuje niepokój i myśle o tym. Czym to jest spowodowane? Jak sobie z tym poradzić? Wiem że te nagranie to prawdopodobnie fotomontaż ale u mnie takie coś wystąpiło. Linku do nagrania z wiadomych przyczyn nie podam ale jeśli trzeba moge opisać co tam było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem że obejrzałem dziwny filmik na youtube i teraz ciągle czuje niepokój i myśle o tym. Czym to jest spowodowane?

eee treścią filmiku? Jesteśmy ludzi i to że reagujemy na to co widzimy jest normalne, więc i z Tobą prawdopodobnie jest wszystko okej. Oczywiście ciężko powiedzieć nie wiedząc co to za film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiem co tam było. Jest tam facet wpatrujący sie w widza na bardzo dziwnym czerwonym tle. Momentami jest wyjątkowo straszne, a po przeczytaniu historii o tym nagraniu zacząłem sie jeszcze bardziej bać. Jest to bardzo dziwne, chyba sataistyczne nagranie. Po jego obejrzeniu przez kilka dni miałem to w głowie. Najlepiej załącze link do nagrania (dla tych z mocnymi nerwami) sami to oceńcie. Polecam oglądać tylko urywki. Prosze napiszcie mi czy żeczywiście jest sie czego bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik jest okej, nie jest za bardzo straszny chociaż faktycznie jak ktoś się wkręci to może, może nie tyle przestraszyć co wprowadzić w nastrój niepokoju.

Stylem kojarzy mi się z filmem z Ringu, tego z studnią.

Widziałem zdecydowanie straszniejsze rzeczy w necie.

 

Wiem że te nagranie to prawdopodobnie fotomontaż

co masz konkretnie na myśli?

 

-- 18 lut 2015, 11:42 --

 

chcecie straszny komiks to proszę bardzo, pierwszy raz jak to czytałem to aż mi się zimno zrobiło

http://www.wykop.pl/ramka/1027071/wykrecony-japonski-komiks-z-mocnym-zakonczeniem/

powiecie pewnie "co może być strasznego w komiksie" jak zaczniecie czytać. Tak samo myślałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×