Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam towarzyszy niedoli:)


m4rvin

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na forum, dlatego witam wszystkich serdecznie :D. Zauważam u siebie wiele objawów nerwicy, powiem krótko - nie jest dobrze... ale mam nadzieję, że będzie lepiej :smile: . Wierzę, że to forum pozwoli mi wiele zmienić w swoim życiu na lepsze. Liczę na waszą pomoc :mrgreen: Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mam nadzieję, że będzie lepiej

 

Na pewno tylko musisz się zająć sobą :smile:

 

 

Wierzę, że to forum pozwoli mi wiele zmienić w swoim życiu na lepsze

 

Myslę, że tak :mrgreen:

 

 

Liczę na waszą pomoc Mr. Green Pozdrawiam.

 

Na pewno ją otrzymasz :mrgreen: Witam serdecznie i pozdrawiam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć m4rvin.

Eh, od tygodnia się nie uśmiecham. Wkoło tyle zła, wszystko na nie, same kłody pod nogi, a Ty promieniejesz optymizmem. Najważniejsze, żebyś po drodze nie zagubił siebie, bo szkoda by było ;) Masz bardzo cenny dar - optymizm :smile:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przywitam się po amerykańsku ;-)

Mam na imię Monika i choruję na Globus histericus, jest to pewien rodzaj nerwicy. Wiem że bohaterka z Nad Niemnem miała to samo i wstyd mi, ponieważ ludzie uważają że, ten rodzaj nerwicy to fanaberia. Czuję że, ludzie patrzą na mnie jak na księżniczkę, która z byle powodu mdleje. Co prawda jeszcze nie zdarzyło mi się całkiem stracić przytomności, ale osunać na ziemie tak. W mojej chorobie najbardziej dokuczają mi ataki duszności, a co za tym idzie kolejno gula w gardle, zawroty głowy, panika (przed tłumem, przetrzenią, światłem). Tyle o mnie na początek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×