Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłosierdzie Boże


drań

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.06.2018 o 20:04, Liber8 napisał:

myślałem, że porozmawiamy o kardynale Dolanie?

---coś Ty sie tak czepił akurat tego kardynała . Jakiś wyjątkowy , czy co ?Nawaliłeś tyle jego zdjęć , w jakim celu ?

 ja nie wiem. Ty się za Niego modlisz ? Chodzi o to ,że coś z nim nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

Nawaliłeś tyle jego zdjęć , w jakim celu ?

Testuję tagi img, działają bez zarzutu.

A kardynałowi i jemu podobnym życzę, żeby sami zaczęli przestrzegać tego, czego nauczają.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wiejskifilozof napisał:

Tros\zkę posiedziałem,na ateistycznych stronach.Dają otuchy,🎻

Cóż, generalnie lepiej się czujemy, jeśil spożywamy pokarmy, które chcemy zjeść zamiast tych, które wmuszją w nas inni.

Jak chcesz otuchy, to polecam ten temat: 

 

Edytowane przez nvm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2018 o 19:00, Liber8 napisał:

Polacy coraz rzadziej korzystają z gotówki. Dostrzegają to banki, sklepy, a teraz nawet kościoły. - Płacenie kartą w kościele to same zalety - przekonuje w rozmowie z WP finanse o. Andrzej Batorski - proboszcz parafii, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła terminale płatnicze.

Kościół Katolicki -szczególnie w Polsce po 1989r -to niewiarygodnie bogata organizacja 📈  , żeby tego było mało mnóstwo przedsięwzięć jest załatwiane pracownikami tzw: "wolontariatu"  -ale jeśli macie ochotę jeszcze wspierać to wpłacajcie kartami i czym tam chcecie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎24‎.‎08‎.‎2018 o 16:17, nvm napisał:

Oto moje świadectwo: Kościół Katolicki zgwałcił moją duszę; i to już gdy byłem niemowlakiem...

W jakim byłeś nastroju, dodając zacytowaną wypowiedź? Czuję podobnie, tyle że zamiast "duszę" powiedziałabym "wrodzoną niewinność", "czystość umysłu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa świadectwa,  przyziemne sprawy, niezwiązane z duchowością. 

1. Raz jeden gościu przyszedł pijany na mszę i na cały głos zwyzywał księdza od złodziei, kurw i ogólnie wygarnął wszystko co mu na sercu leżało. Wyprowadzało go trzech facetów, dwóch trzymało go za ręce, a trzeci szedł z tyłu i ręką zatykał mu usta, żeby już się nie wydzierał :classic_smile:

 

2. Jakaś młoda dziewczyna (chyba nawet 20 lat nie miała, ciężko mi oszacować) zasłabła :classic_sad: Był to taki moment, w którym miała zachowaną przytomność, ale powoli osuwała się na nogach. Podjęła próbę wyjścia z kościoła, ale nie dała rady, złapała się ławki żeby sie nie wywrócić. Razem z innym  gościem pomogliśmy jej wyjść. To było jakieś pół roku temu, w kościele duszno i ciepło, a na zewnątrz mróz. Posiedziałem z nią parę minut na świeżym powietrzu, zaleciłem kilka głębokich oddechów i szybko doszła do siebie :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2018 o 09:19, anemon napisał:

W jakim byłeś nastroju, dodając zacytowaną wypowiedź? Czuję podobnie, tyle że zamiast "duszę" powiedziałabym "wrodzoną niewinność", "czystość umysłu".

Zapewne w poczuciu bycia skrzywdzonym i zgorzknienia 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wiejskifilozof napisał:

Chrześcjaństwo przejeło,mnóstwo z pogaństwa.Nie kłócicie się ze mną.

W końcu coś mądrego napisałeś. Chrześcijaństwo zwłaszcza w polskiej wersji to wybitnie pogańska religia, niemal wszystkie święta kościelne były wcześniej pogańskimi.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiejskifilozof, przyhamuj z nazywaniem innych fanatykami tylko dlatego, że ktoś napisał Ci coś, co Ci się nie spodobało.

Niby nie chcesz się kłócić, a wielokrotnie piszesz tak, żeby ludzi podburzyć. Zdecyduj się więc na jedno.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×